بررسی تخصصی

دسترسی زودهنگام Amazon Prime: بهترین معاملات اپل

آمازون امسال میزبان رویداد پرایم روز دیگری به نام Amazon Prime Early Access Sale است و به خریداران اولین فرصت را برای صرفه جویی در خرید تعطیلات از یک خرده فروش بزرگ ارائه می دهد. مانند اولین روز پرایم، دو روز ادامه خواهد داشت و شما مجموعه وسیعی از معاملات و پیشنهادات را در ویترین فروشگاه آمازون خواهید دید که صرفه جویی در فناوری، لباس، بازی های ویدئویی، مواد غذایی و خیلی چیزهای دیگر را پوشش می دهد.

ویژگی اولیه فروش دسترسی زودهنگامتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برای پوشش خود، ما کاملاً روی تخفیف های اپل و اپل تمرکز می کنیم که می توان در این رویداد 48 ساعته در آمازون خریداری کرد. از امروز، این شامل معاملات AirPods، Apple Watch، iPad، iPad Air و MacBook Pro می‌شود.

همانطور که برای معاملات Prime Day معمول است، این نشانه‌گذاری‌ها به زمان بسیار حساس هستند، بنابراین فروش‌های فهرست‌شده در زیر ممکن است سریع ناپدید شوند و موارد جدید حتی سریع‌تر ظاهر شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما این مقاله را در طول رویداد به روز نگه خواهیم داشت و صفحه اول MacRumors را زیر نظر خواهیم داشت زیرا این هفته معاملات عالی را در مقالات جداگانه ارسال خواهیم کرد.

در نهایت، و شاید مهمتر از همه، دسترسی زودهنگام Amazon Prime مستلزم داشتن عضویت در آمازون پرایم برای استفاده از تخفیف ها است. آمازون پرایم یک یک ماه آزمایشی رایگان، و در غیر این صورت 14.99 دلار در ماه یا 139.00 دلار در سال هزینه دارد.

AirPods

طی چند سال گذشته، یکی از محبوب ترین تخفیف ها در تعطیلات مربوط به AirPods اپل است. آمازون رسماً این روند را در سال 2022 با نشانه‌گذاری‌های قوی در AirPods 2 و AirPods Pro 2 آغاز می‌کند.

ایرپادهای اولیه دسترسی اولیه


شروع قیمت ها از 89.99 دلار برای AirPods 2 (39 دلار تخفیف)، سپس به افزایش دهید 223.24 دلار برای AirPods Pro 2 (25.86 دلار تخفیف). [Update: The $223.24 AirPods Pro 2 price is an additional drop beyond the previous deal from earlier today.]

اینها برخی از پایین‌ترین قیمت‌های سال هستند، و در مورد AirPods Pro 2 این پایین‌ترین قیمتی است که تا به حال ردیابی کرده‌ایم. هر معامله به طور خودکار اعمال شده است، بنابراین شما به هیچ کوپنی نیاز نخواهید داشت.

Apple TV 4K

در طول تابستان پرایم دی، آمازون تخفیف گسترده ای را بر روی Apple TV 4K ارائه کرد و اکنون این دستگاه برای 109.99 دلار، از 179.00 دلار کاهش یافته است. این مدل اوایل امروز در واقع به پایین ترین قیمت 104.49 دلاری رسید، اما همچنان یک قیمت عالی است. مدل 64 گیگابایتی نیز در دسترس است 128.99 دلار پس از رسیدن به 123.49 دلار، اما در مقایسه با قیمت معمولی 199.00 دلاری این مدل، معامله بسیار مهمی است.

[Update: Prices have fluctuated multiple times today, but have remained excellent discounts compared to normal pricing.]

تلویزیون اپل با دسترسی زودهنگام

اپل واچ

یکی دیگر از مواردی که در طول دسترسی زودهنگام پرایم تخفیف‌های زیادی را به همراه دارد، ساعت اپل است، با اولین تخفیف‌ها در اپل واچ سری 8 در این هفته.

پرایم دسترسی اولیه سری 8 1

41 میلی متر GPS سری 8

این مدل با جی پی اس 41 میلی متری اپل واچ سری 8 به فروش می رسد 349.00 دلار، از 399.00 دلار کاهش یافته است. این در رنگ‌های (محصول) قرمز، نیمه‌شب، و آلومینیوم نقره‌ای موجود است و نسخه Midnight دارای موجودی بسیار کم است.

45 میلی متر GPS سری 8

در مرحله دوم، اپل واچ سری 8 جی پی اس 45 میلی متری تخفیف دارد 379.00 دلار، از 429.00 دلار کاهش یافته است. این در رنگ‌های (محصول)قرمز، نقره‌ای، و نور ستاره‌ای موجود است و برای این مدل نقره‌ای یکی از مواردی است که در زمان نگارش موجودی آن کم است.

iPad (2021)

آمازون امروز یک آیپد وای فای 64 گیگابایتی دارد 269.00 دلار، از 329.00 دلار کاهش یافته است. این یک قیمت کاملاً جدید و کم سابقه در iPad 10.2 اینچی است.

پرایم Early Access Sale Blank

برای یک گزینه تلفن همراه، آی پد سلولار 64 گیگابایتی نیز وجود دارد 399.00 دلار، از 459.00 دلار کاهش یافته است. این معامله یک قیمت کم سابقه است و در دو رنگ نقره ای و خاکستری فضایی موجود است.

iPad Air (2022)

هر پنج گزینه رنگی 64 گیگابایتی Wi-Fi iPad Air 2022 برای آنها موجود است 519.00 دلار، از 599.00 دلار کاهش یافته است. این یکی دیگر از قیمت های کم رکورد جدید است. وای فای 256 گیگابایتی مدل چهار رنگ در فروش 669.00 دلار، از 749.00 دلار کاهش یافته است که قیمتی کم سابقه است.

هوای اپل با دسترسی زودهنگام اولیه


تخفیف های بیشتر اپل

ما همچنان به پیگیری معاملات اولیه دسترسی زودهنگام ادامه خواهیم داد، بنابراین برای اخبار بیشتر حتما صفحه اول ما را زیر نظر داشته باشید. ما همچنین به‌طور مرتب این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم زیرا قیمت‌ها در حال نوسان بوده و چندین محصول در طول این رویداد موجود و در انبار مانده‌اند. به یاد داشته باشید که می توانید برای یک ماه به صورت رایگان در Amazon Prime ثبت نام کنید برای استفاده از معاملات

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا