بررسی تخصصی

ProtonMail ایمیل های رمزگذاری شده، تقویم، VPN و سرویس های ذخیره سازی را تحت نام تجاری جدید Proton یکسان می کند.

ارائه‌دهنده ایمیل رمزگذاری‌شده مستقر در سوئیس، ProtonMail، امروز از تغییر ساختار سرویس‌های حریم خصوصی خود خبر داد و آنها را تحت یک نام تجاری متحد کننده جدید قرار داد: Proton.

ProtonMail ایمیل های رمزگذاری شده، تقویم، VPN و سرویس های ذخیره سازی را تحت نام تجاری جدید Proton یکسان می کند.

امروز، ما بزرگترین گام به جلو را در جنبش برای اینترنت که به حریم خصوصی شما احترام می گذارد، برمی داریم. پروتون جدید و به روز شده یک حساب کاربری، خدمات بسیاری و یک اکوسیستم حریم خصوصی به صورت پیش فرض ارائه می دهد. اکنون می توانید از محافظت یکپارچه با ظاهر و احساس مدرن لذت ببرید.

تبدیل شدن به یک پروتون یکپارچه نشان دهنده رشد ما از یک ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده سرتاسر به یک اکوسیستم حفظ حریم خصوصی است و به ما امکان می دهد مزایای بیشتری را به جامعه پروتون ارائه دهیم و حریم خصوصی را برای همه در دسترس قرار دهیم.

پیش از این، کاربران فقط می‌توانستند در هر سرویسی که شرکت ارائه می‌داد به صورت جداگانه مشترک شوند. در آینده، پروتون جدید یک حساب برای دسترسی به تمام خدمات ارائه شده در اکوسیستم حریم خصوصی پیش‌فرض این شرکت، از جمله Proton Mail، Proton VPN، Proton Calendar و Proton Drive ارائه می‌کند، که همگی از پروتون.me قابل دسترسی هستند.

همه خدمات Proton به عنوان یک ردیف رایگان با ویژگی های پیشرفته تر و فضای ذخیره سازی بیشتر از طریق برنامه های پولی در دسترس باقی می مانند. ردیف رایگان پروتون شامل حداکثر 1 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و یک آدرس ایمیل پروتون و همچنین دسترسی به سرویس‌های تقویم و VPN رمزگذاری‌شده پروتون است.

وب سایت Proton me%404x


در همین حال، ردیف Proton Unlimited 9.99 یورو (10.65 دلار) برای 12 ماه هزینه دارد، با صرفه جویی تا 33٪ برای کسانی که یک برنامه 24 ماهه را انتخاب می کنند. برای کسانی که فقط به دنبال ایمیل رمزگذاری شده یا VPN هستند، برنامه های فردی در دسترس هستند.

به عنوان بخشی از تغییر نام تجاری، دارندگان حساب های موجود افزایش فضای ذخیره سازی و ویژگی های جدید را بدون هزینه اضافی دریافت خواهند کرد، از جمله آدرس های ایمیل اضافی، اتصالات VPN و موارد دیگر.

برای برجسته کردن این تغییرات، پروتون همچنین بازنگری بصری خدمات مبتنی بر وب شرکت را با آرم‌ها، رنگ‌های جدید و طراحی به روز و مدرن برای برنامه‌های دسکتاپ و موبایل جدید خود معرفی می‌کند.

محصول پروتون% 402x 1


ProtonMail به عنوان یک سرویس سرمایه گذاری جمعی در می 2014 آغاز شد و در مارس 2016 راه اندازی شد، به رهبری گروهی از دانشمندان از CERN و MIT که هدفشان ارائه یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده با کاربری آسان با کد منبع باز رایگان بود. در وب سایت جدید این شرکت می توانید درباره تاریخچه پروتون، برنامه های خدمات و خط مشی حفظ حریم خصوصی و امنیتی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا