بررسی تخصصی

نکات ثبت علامت تجاری ‘realityOS’ در اطلاعیه WWDC احتمالی

قبل از شروع WWDC در کمتر از یک هفته دیگر، جزئیات ثبت علامت تجاری جالب برای “realityOS”، نام سیستم عامل آینده هدست AR/VR اپل، دوباره به صورت آنلاین ظاهر شد و سرنخی از آنچه اپل ممکن است در فروشگاه داشته باشد ارائه می دهد. در کنفرانس امسال به اشتراک بگذارید

نکات ثبت علامت تجاری ‘realityOS’ در اطلاعیه WWDC احتمالی
دو پرونده علامت تجاری جداگانه (1، 2) بودند دوباره توسط پارکر اورتولانی ظاهر شد در توییتر، که اشاره می کند که در حالی که هر دو در ابتدا در 8 دسامبر 2021 ارسال شده بودند، جالب تر اینکه، هر دو با مهلت های ثبت نام خارجی در تاریخ 8 ژوئن 2022، تنها دو روز پس از سخنرانی اصلی WWDC اپل، فهرست شده اند. پرونده دیگری در وب‌سایت USPTO مهلت ثبت نام خارجی 9 ژوئن 2022 را فهرست می‌کند.

خود پرونده ها به عنوان علائم تجاری اپل برچسب یا علامت گذاری نشده اند، اما چندین نکته نشان می دهد که غول فناوری کوپرتینویی مالک آنها است. پرونده ها تحت شرکتی به نام “Realityo Systems LLC” و به عنوان توسط پارکر اشاره کردمکان شرکتی که توسط این شرکت استفاده می‌شود همان آدرسی است که اپل در سال‌های گذشته از آن برای حفظ نام‌های انتشار macOS کالیفرنیا قبل از راه‌اندازی استفاده کرده است.

“realityOS” به طور تصادفی توسط اپل در گزارش های به روز رسانی فروشگاه App در اوایل سال جاری مورد اشاره قرار گرفت و وجود آن را تا حدی تایید کرد. rOS، مخفف realityOS، اولین بار توسط گزارش شد بلومبرگ در سال 2017 با رمز داخلی “Oak”.

واقعیت OS ابتدا بر روی یک هدست AR/VR گران‌قیمت اجرا می‌شود که اپل قصد دارد امسال یا اوایل سال آینده معرفی کند. بلومبرگ. اپل اخیراً پیش نمایش هدست واقعیت ترکیبی خود را در هیئت مدیره خود نشان داده است که به این معنی است که این محصول در حال تکمیل شدن است.

این هدست دارای دو نمایشگر میکرو OLED 4K، 15 ماژول دوربین، پردازنده های قدرتمند معادل تراشه های سری M، قابلیت ردیابی چشم، پشتیبانی از حرکات دست، صدای فضایی و سایر ویژگی ها خواهد بود. زمانی که این هدست عرضه شود، انتظار می رود قیمتی در حدود 3000 دلار داشته باشد.

شایعات در مورد اینکه آیا اپل قصد دارد سخت‌افزار را در WWDC امسال معرفی کند یا خیر، کم‌کم بوده است، اما تاریخ ثبت علامت تجاری نشان می‌دهد که اپل ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد دیدگاه خود برای آینده AR/VR به اشتراک بگذارد. برای اولین بار از سپتامبر 2019، اپل از اعضای منتخب مطبوعات نیز دعوت می کند و از توسعه دهندگان جامعه اپ استور دعوت کرده است تا در یک رویداد ویژه در Apple Park در 6 ژوئن شرکت کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا