بررسی تخصصی

PSA: Reddit کاربران را مجبور به پذیرش تبلیغات شخصی می کند

Reddit این هفته اعلام کرد که دیگر به کاربران Reddit اجازه نمی دهد از شخصی سازی تبلیغات انصراف دهند، به این معنی که تبلیغات در این پلتفرم بر اساس استفاده از سایت هدف قرار خواهند گرفت.

نماد برنامه reddit
در حال حاضر، کاربران می‌توانند گزینه «شخصی‌سازی تبلیغات بر اساس فعالیت و اطلاعات حساب کاربری شما» را غیرفعال کنند، اما این تغییر وضعیت در آینده حذف می‌شود. Reddit ادعا می کند که به “اطلاعات شخصی بسیار کمی” نیاز دارد و این تغییر می تواند تبلیغاتی را پیش بینی کند که مربوط به هر فرد است.

Reddit به اطلاعات شخصی بسیار کمی نیاز دارد و ما آن را دوست داریم. تبلیغ‌کنندگان ما در عوض به فعالیت‌های روی پلت‌فرم تکیه می‌کنند – به چه انجمن‌هایی می‌پیوندید، چه انجمن‌هایی را ترک می‌کنید، به آن‌ها رأی مثبت می‌دهید، رأی‌های مخالف و سیگنال‌های دیگر – برای دریافت ایده‌ای از آنچه ممکن است به آن علاقه‌مند باشید.

اکثریت قریب به اتفاق Redditor ها هیچ تغییری در تبلیغات خود در Reddit مشاهده نمی کنند. برای کاربرانی که قبلاً از شخصی‌سازی بر اساس فعالیت Reddit انصراف داده‌اند، این تغییر منجر به مشاهده تبلیغات بیشتر یا اشتراک‌گذاری فعالیت در پلتفرم با تبلیغ‌کنندگان نمی‌شود. مدل‌های ما را قادر می‌سازد تا بهتر پیش‌بینی کنند که کدام آگهی ممکن است برای شما مرتبط‌تر باشد.

Reddit ادعا می کند که “اکثریت قریب به اتفاق” کاربران Reddit تغییراتی را در تبلیغات خود مشاهده نمی کنند و همچنین کاربران تبلیغات بیشتری را مشاهده نخواهند کرد. Reddit بدون هیچ گزینه ای برای انصراف از شخصی سازی تبلیغات، ضامن های جدیدی را برای محدود کردن تبلیغات از دسته های خاص، از جمله الکل، دوستیابی، قمار، بارداری و فرزندپروری، و کاهش وزن اضافه می کند. از یادگیری ماشینی برای طبقه بندی تبلیغات استفاده می شود، بنابراین کاربران نمی توانند به طور کامل از این دسته بندی های تبلیغاتی انصراف دهند.

در کشورهای منتخب، گزینه غیرفعال کردن شخصی‌سازی تبلیغات باقی می‌ماند و به Reddit اجازه می‌دهد به پیروی از محدودیت‌های GDPR ادامه دهد. کاربران Reddit بدون گزینه غیرفعال کردن هدف‌یابی تبلیغات می‌توانند انتظار داشته باشند که آگهی‌هایی را ببینند که بر اساس subreddit‌هایی که به آن‌ها تعلق دارند، محتوایی که رأی مثبت داده می‌شود و موارد دیگر.

Reddit در اوایل سال جاری تغییراتی در هزینه API خود ایجاد کرد و تقریباً تمام برنامه‌های شخص ثالث را حذف کرد و اکثر کاربران را مجبور به مشاهده Reddit در وب‌سایت یا برنامه Reddit کرد که هر دو از تبلیغات پشتیبانی می‌کنند.

Reddit می گوید که این تغییرات تبلیغاتی از دیروز شروع شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا