بررسی تخصصی

سامسونگ به‌روزرسانی مانیتور هوشمند iMac-like M8 و مانیتور گیمینگ خمیده 49 اینچی Odyssey OLED G9 را معرفی کرد.

سامسونگ امروز یک جفت مانیتور جدید از جمله آخرین نسخه مانیتور هوشمند M8 شبیه iMac را معرفی کرد. قیمت این مانیتور 699.99 دلار برای گزینه 32 اینچی و 649.99 دلار برای گزینه 27 اینچی جدید است، اگرچه سامسونگ در حال حاضر فقط در اندازه قبلی سفارش می دهد.

آپدیت سامسونگ m8 2023
افزوده‌های جدید به مانیتور هوشمند M8 شامل پشتیبانی از HDR10+ و جهت‌گیری پرتره است. این مانیتور دارای یک پنل LCD تخت 4K UHD با روشنایی 400 نیت، نرخ تجدید 60 هرتز و پایه محوری جدید است تا بتوانید نمایشگر را 90 درجه برای جهت گیری عمودی بچرخانید.

از نظر ویژگی‌های مرتبط با اپل، مانیتور هوشمند M8 پشتیبانی از AirPlay نسل قبلی را حفظ می‌کند تا بتوانید دستگاه‌های اپل را به مانیتور متصل کنید و محتوای روی نمایشگر را مشاهده کنید. همچنین اتصال شارژ USB-C، وب کم 2K SlimFit ارتقا یافته، برنامه های تلویزیون هوشمند، هاب بازی و موارد دیگر وجود دارد.

هر دو سایز دارای شاسی با ضخامت 11.39 میلی‌متر هستند که 0.1 میلی‌متر از iMac اپل نازک‌تر است و شامل پشتی صاف، حاشیه‌های نازک و پایه قابل تنظیم ارتفاع و شیب است. می‌توانید مانیتور هوشمند 32 اینچی M8 را در رنگ‌های سفید، آبی، صورتی یا سبز از وب‌سایت سامسونگ دریافت کنید. 699.99 دلار همین الان.

مانیتور هوشمند سامسونگ
اگر می خواهید کمی در هزینه خود صرفه جویی کنید و به هیچ یک از ارتقاء مانیتور هوشمند جدید M8 نیاز ندارید، سامسونگ همچنان نسخه قبلی را با تخفیف در اختیار دارد. شما می توانید این مدل از مانیتور هوشمند M8 را برای 449.99 دلار، از 699.99 دلار کاهش یافته است که بهترین قیمت سال تاکنون در این دستگاه باقی مانده است.

مانیتور دیگری که سامسونگ امروز عرضه کرد، مانیتور 49 اینچی Odyssey OLED G9 خمیده بازی هوشمند است. در حال حاضر با قیمت تخفیفی 2199.99 دلار برای پیش خرید در دسترس است که از 2499.00 دلار کاهش یافته است. انتظار می رود این مانیتور تا پایان ماه، حدود 26 ژوئن عرضه شود.

OLED G9 HardcoreGamer
هدف این مانیتور 49 اینچی بهبود جلسات بازی با صفحه نمایش OLED است که دارای پردازنده Pro Neo Quantum Proscessor سامسونگ است تا سفیدی‌های سفیدتر و سیاه‌های عمیق‌تری ارائه دهد. این صفحه نمایش همچنین در اطراف میدان دید کاربر منحنی است و دارای نرخ تازه سازی 240 هرتز است، با دسترسی آسان به خدمات استریم متعدد از طریق Gaming Hub.

می توانید مانیتور بازی هوشمند 49 اینچی Odyssey OLED G9 خمیده را امروز با قیمت 2199.99 دلار در وب سایت سامسونگ پیش خرید کنید. هر کسی که تصمیم بگیرد مانیتور را در این پنجره سفارش اولیه پیش خرید کند، یک کارت هدیه 250 دلاری سامسونگ نیز برای مدت محدودی دریافت خواهد کرد.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با سامسونگ است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا