بررسی تخصصی

اپل در حال آماده سازی آپدیت iOS 16.5.1 برای آیفون پس از iOS 17 بتا

به نظر می رسد اپل بر اساس شواهد نرم افزار موجود در گزارش های تحلیلی وب سایت ما در هفته گذشته، در حال آماده سازی به روز رسانی iOS 16.5.1 برای آیفون است. مشخص نیست چه زمانی این به‌روزرسانی منتشر می‌شود، اما احتمالاً این هفته یا هفته آینده در دسترس خواهد بود.

iOS 16
به‌روزرسانی‌های جزئی مانند iOS 16.5.1 معمولاً به جای ویژگی‌های جدید بر رفع اشکال، بهبود پایداری و وصله‌های امنیتی متمرکز هستند. آداپتور دوربین لایتنینگ به USB 3 اپل با آیفون های دارای iOS 16.5 به درستی کار نمی کند، اما این مشکل در نسخه بتای iOS 16.6 در ماه گذشته حل شد، بنابراین احتمالاً یک اصلاح در iOS 16.5.1 نیز گنجانده شده است.

اپل هفته گذشته اولین نسخه بتای iOS 17 را در WWDC منتشر کرد. این به‌روزرسانی اواخر امسال به‌طور عمومی برای آیفون XS و جدیدتر منتشر می‌شود و دارای ویژگی‌های جدید بسیاری است، از جمله حالت StandBy در حالی که آیفون در حالت افقی شارژ می‌شود، ویجت‌های صفحه اصلی تعاملی، تصحیح خودکار بهبودیافته، برنامه مجله و موارد دیگر. . برای اولین بار، نسخه‌های بتای توسعه‌دهنده بدون عضویت برنامه توسعه‌دهنده اپل ۹۹ دلار در سال در دسترس هستند.

در اوایل این ماه، اپل فاش کرد که 81 درصد از تمام آیفون‌های فعال از iOS 16 استفاده می‌کنند، اما مطمئناً این درصد پس از نسخه بتا iOS 17 کاهش یافته است. اپل احتمالاً iOS 17 را در ماه سپتامبر منتشر خواهد کرد، تقریباً زمانی که مدل های آیفون 15 عرضه می شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا