بررسی تخصصی

TestFlight اکنون از برنامه های visionOS پشتیبانی می کند

اپل امروز برنامه TestFlight را برای پشتیبانی از برنامه های طراحی شده برای اولین نسخه بتا visionOS به روز کرد، به این معنی که توسعه دهندگان ممکن است به زودی بتوانند از TestFlight برای آزمایش برنامه های طراحی شده برای هدست Apple Vision Pro استفاده کنند.

ویندوز ویژنوس
به‌روزرسانی توسعه‌دهنده اپل در مورد این عملکرد می‌گوید: «TestFlight اکنون از برنامه‌های visionOS برای آزمایش‌های داخلی و خارجی، و همچنین آزمایش برنامه‌های iOS و iPadOS در ‌visionOS‌ پشتیبانی می‌کند».

البته هیچ کس در این مقطع زمانی هدست اپل ویژن پرو را برای استفاده ندارد، اما اپل گفته است که قصد دارد کیت های توسعه دهنده اپل ویژن پرو را در مقطعی از این ماه ارائه کند.

اپل جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد کیت های توسعه دهنده ارائه نکرده است، اما اپل می گوید که آنها به توسعه دهندگان کمک می کنند تا خلاقیت های خود را در Vision Pro زنده کنند و فرصتی برای ساخت، تکرار و آزمایش روی هدست فراهم کنند.

کیت ها از ماه ژوئیه ارائه می شوند و اپل برنامه ریزی می کند تا به توسعه دهندگان اجازه دهد برای دریافت کیت اقدام کنند. ممکن است اپل از توسعه‌دهندگان بخواهد که یک هدست اپل ویژن پرو بخرند تا برنامه‌هایی برای آن بسازند، اما قیمت خرید شامل دسترسی به نرم‌افزار بتا، آزمایشگاه‌های توسعه‌دهندگان، انجمن‌های گفتگو، پشتیبانی فنی و سایر منابع خواهد بود، اگر کیت توسعه اپل ویژن پرو مشابه باشد. کیت توسعه سیلیکون اپل

آخرین کیت توسعه‌دهنده‌ای که اپل ارائه کرد، یک مک مینی با تراشه سیلیکونی اپل در سال 2020 بود و برای کمک به انتقال از اینتل به سیلیکون اپل در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفت. اپل دستگاه های مک مینی را به قیمت 500 دلار فروخت، اما توسعه دهندگان مجبور شدند آنها را در پایان برنامه آزمایشی برگردانند.

اپل همچنین قصد دارد به زودی به توسعه‌دهندگان اجازه دهد از آزمایشگاه‌های توسعه‌دهنده Apple Vision Pro که در کوپرتینو، لندن، مونیخ، شانگهای، سنگاپور و توکیو در دسترس خواهند بود، بازدید کنند.

آخرین نسخه TestFlight همچنین اکنون از برنامه های ساخته شده با سومین Xcode 15 بتا برای iOS 17، iPadOS 17، macOS Sonoma، tvOS 17 و watchOS 10 پشتیبانی می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا