بررسی تخصصی

اپلیکیشن Shazam اکنون می‌تواند آهنگ‌ها را در TikTok، Instagram، YouTube و موارد دیگر شناسایی کند

اپل امروز برنامه تشخیص موسیقی Shazam خود را به‌روزرسانی کرد تا به آن اجازه دهد آهنگ‌هایی را که در برنامه‌های شخص ثالث مانند TikTok، Instagram و YouTube پخش می‌شوند، شناسایی و شناسایی کند.

shazam برای مک
طبق گفته اپل، کاربران می‌توانند Shazam را باز کنند، روی دکمه آبی ضربه بزنند و به برنامه‌ای که در حال استفاده بود برگردند تا ببینند چه چیزی در حال پخش است. اپلیکیشن Shazam میکروفون آیفون را برای شنیدن آهنگ درگیر می کند و می تواند در زمانی که برنامه دیگر در حال استفاده است گوش دهد. پس از چند ثانیه، آهنگ شناسایی می شود و با تعویض مجدد به Shazam، نام و اطلاعات آهنگ نمایش داده می شود.

استفاده از ویژگی داخلی تشخیص آهنگ در مرکز کنترل آیفون برای شناسایی آهنگ ساده‌تر است. با Song Recognition، می‌توانید برنامه‌ای مانند YouTube را باز کنید، آهنگی را پخش کنید، انگشت خود را به مرکز کنترل بکشید و روی نماد Song Recognition ضربه بزنید تا مشخص کنید چه چیزی در حال پخش است.

استفاده از این روش نیازی به خروج از برنامه YouTube ندارد. هنگامی که یک آهنگ شناسایی می شود، به عنوان یک اعلان یا در جزیره پویا نشان داده می شود و می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر روی برنامه Shazam ضربه بزنید.

شناسایی آهنگ با Shazam آن را به لیست پخش Shazam در Apple Music اضافه می کند تا بتوانید بعداً به طور کامل به آن گوش دهید. برای کسانی که اپل موزیک ندارند، برنامه Shazam همچنین Shazam های اخیر را پیگیری می کند.

Shazam را می توان به صورت رایگان از اپ استور دانلود کرد. [Direct Link]

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا