بررسی تخصصی

همین حالا بریدگی نمایشگر قرص شکل آیفون 14 پرو را در آیفون خود امتحان کنید

انتظار می‌رود آیفون 14 پرو نقطه پایانی برای ناچ آیفون باشد، زیرا انتظار می‌رود بریدگی قرصی در بالای نمایشگر داشته باشد. در حالی که ممکن است تنها چند روز با معرفی آیفون جدید فاصله داشته باشیم، برخی از کاربران ممکن است علاقه مند باشند که به صورت حضوری از ظاهر بریدگی جدید مطلع شوند و اکنون می توانید این کار را انجام دهید.

نمایشگر شکل قرص آیفون 14 پرو در دست
با وجود مفاهیم و نشت‌های فراوان در مورد جایگزینی بریدگی به شکل قرص در آیفون 14 پرو، هیچ چیز مانند دیدن و احساس آنچه در دست شما به نظر می‌رسد وجود ندارد. به لطف تصاویر ایجاد شده توسط طراح مفهومی Ian Zelbo، کاربران آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس می توانند حس کنند که آیفون 14 پرو با بریدگی نمایشگر جدید چگونه به نظر می رسد و در دست احساس می شود.

تصاویری که در توییتر به اشتراک گذاشته شده اند، شامل تخمین تقریبی از آنچه شایعات نشان می دهند به ترتیب اندازه شکل قرص در آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس آینده است. اندازه این تصاویر به کاربران آیفون 13 پرو و ​​آیفون 13 پرو مکس امکان می دهد تصاویر مربوطه خود را در اندازه کامل مشاهده کنند، گوشی خود را چرخانده و تجربه اولیه آیفون 14 پرو را تجربه کنند.

یک تصویر برای iPhone 13 Pro Max در زیر و یک تصویر iPhone 13 Pro را می توانید مشاهده کنید. اینجا (توجه داشته باشید که تصویر بر اساس شماتیک های لو رفته آیفون 14 پرو، نسبت تصویر کمی گسترده تر دارد).

در حالی که ممکن است شبیه یک بریدگی بزرگ به شکل قرص در نمایشگر به نظر برسد، در واقع دو برش در صفحه نمایش فیزیکی وجود دارد. شایعات معتبر حاکی از آن است که اپل به صورت دیجیتالی برش‌های شکل قرص و سوراخ‌دار را با هم ادغام می‌کند تا یک شکل قرص بزرگ‌تر در بالای نمایشگر ایجاد کند. طبق گزارش‌ها، اپل در حال برنامه‌ریزی برای استفاده از فضای بین دو حفره فیزیکی برای اضافه کردن اطلاعات مفید مانند نشانگرهای حریم خصوصی iOS است، در حالی که شایعه طراحی مجدد برنامه دوربین، کنترل‌ها را در بریدگی جدید قرار می‌دهد.

همه گوشی‌های پرچم‌دار آیفون از زمان آیفون X دارای یک بریدگی هستند که آیفون XS، آیفون 11 و آیفون 12 همگی دارای ناچ یکسانی هستند. اپل این بریدگی را با آیفون 13 کوچکتر کرد و انتظار می رود تا چند روز دیگر به طور کامل از طراحی ناچ خارج شود. به غیر از جایگزینی بریدگی به شکل قرص، اپل در حال برنامه ریزی ویژگی های جدید و مهم دیگری برای مدل های رده بالای آیفون 14 است، از جمله نمایشگر همیشه روشن، دوربین 48 مگاپیکسلی، عمر باتری بهتر و موارد دیگر.

انتظار می‌رود اپل در جریان رویدادی که برای چهارشنبه ۷ سپتامبر برنامه‌ریزی شده است، آیفون ۱۴، آیفون ۱۴ پرو و ​​مجموعه کاملاً جدید اپل واچ را معرفی کند. برای خلاصه کامل همه چیزهایی که از رویداد پاییزی اپل انتظار داریم، راهنمای ما را بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا