بررسی تخصصی

کارکنان اپل در فروشگاه اتحادیه مریلند از آخرین مزایای ارائه شده به کارگران غیر اتحادیه محروم شدند

طبق گزارشات، اپل قصد ندارد امتیازات کارمندی که اخیراً اعلام شده است را به کارگران فروشگاه مریلند که به اتحادیه پیوسته اند ارائه دهد بلومبرگ. اپل این هفته اعلام کرد که قصد دارد در برخی ایالت ها بودجه بیشتری برای آموزش و ویژگی های جدید مراقبت های بهداشتی به کارمندان ارائه دهد، اما کارکنان اتحادیه در فروشگاه اپل تاوسون مریلند این مزایا را دریافت نخواهند کرد.

فروشگاه سیب تاوسون مریلند
به کارگران Towson گفته شد که فروشگاه باید از طریق اتحادیه در مورد مزایای آن با اپل مذاکره کند.

او در آن زمان گفت: «ما رابطه‌ای داریم که مبتنی بر تعامل باز، مشارکتی و مستقیم است. اگر یک فروشگاه توسط اتحادیه ای تحت یک قرارداد چانه زنی دسته جمعی نمایندگی شود، به نظر من می تواند اساساً تغییر کند.

علی‌رغم تلاش‌های اپل، فروشگاه تاوسون در ماه ژوئن به اتحادیه تبدیل شد و به اولین فروشگاه خرده‌فروشی اپل در ایالات متحده تبدیل شد. بلومبرگ نشان می‌دهد که تصمیم اپل برای خودداری از مزایای فروشگاه تاوسون می‌تواند فروشگاه‌های دیگر را از تشکیل اتحادیه منصرف کند، اما همچنین می‌تواند منجر به ناراحتی بیشتر کارگران شود. شرکت‌های دیگری مانند استارباکس که با اتحادیه‌سازی مبارزه می‌کنند نیز مزایای انحصاری را در فروشگاه‌های غیر اتحادیه ارائه کرده‌اند.

کارمندان در مکان‌های خرده‌فروشی اپل غیر اتحادیه واجد شرایط بازپرداخت شهریه پیشرفته در کالج‌های منتخب، عضویت رایگان Coursera هستند و در کانکتیکات، نیویورک، جورجیا، واشنگتن و نیوجرسی، کارمندان به یک طرح مراقبت‌های بهداشتی دسترسی دارند که از مشارکت هم چشم پوشی می‌کند. هزینه پزشکان مورد تایید اپل را پرداخت می کند.

اپل در تلاش برای جلوگیری از تشکیل اتحادیه، به طور مداوم مزایای کارگران خرده فروشی را بهبود می بخشد. اپل در ماه فوریه روزهای مرخصی با حقوق بیشتر، روزهای مرخصی بیشتر و مرخصی والدین را بیشتر اعلام کرد و در ژوئن، این شرکت موافقت کرد که برنامه کارمندان را برای جلوگیری از کار بیش از حد انعطاف‌پذیرتر کند.

فروشگاه تاوسون، مریلند توسط اتحادیه بین المللی ماشینکاران و کارگران هوافضا نمایندگی می شود و قرار است مذاکرات رسمی با اپل به زودی آغاز شود.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا