بررسی تخصصی

چگونه از جستجوی دقیق برای تعیین موقعیت AirPods Pro 2 با آیفون خود استفاده کنید

با AirPods Pro 2، اپل با افزودن تراشه U1 برای یافتن دقیق با Find My، قاب شارژ را بهبود بخشیده است. این مقاله نحوه استفاده از Precision Finding برای مکان یابی AirPods Pro را توضیح می دهد که اگر آنها را گم کرده اید یا آنها را گم کرده اید.

airpods pro 2
Find My‌ از سیگنال‌های بلوتوث ایرپادهای گمشده استفاده می‌کند تا موقعیت آن‌ها را به شما بازگرداند. با این حال، جدا از بلوتوث، قاب شارژ AirPods Pro نسل دوم به تراشه U1 Ultra Wideband نیز مجهز است و در آیفون‌هایی که دارای تراشه‌های U1 نیز هستند، ویژگی Precision Finding وجود دارد که به شما امکان می‌دهد فاصله و جهت را با دقت بیشتری تعیین کنید. ایرپادهای شما زمانی که در محدوده هستند، در مقایسه با بلوتوث به تنهایی.

اگر می‌خواهید ایرپاد پرو ۲ گم‌شده را پیدا کنید و آیفون ۱۱ یا مدل‌های جدیدتر دارید، «پیدا کردن دقیق» با استفاده از ورودی دوربین، شتاب‌سنج، و ژیروسکوپ، با راهنمایی‌هایی که از طریق صدا، لمسی ارائه می‌شود، شما را به محل دقیق ایرپادهایتان هدایت می‌کند. و بازخورد بصری در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

  1. اگر AirPods شما متصل است، باز کنید تنظیمات و روی تب AirPods درست در زیر Apple ID خود ضربه بزنید، به پایین اسکرول کنید، سپس ضربه بزنید نمایش در Find My. اگر هدفون‌های AirPods خود را همراه با قاب قرار داده‌اید، آن را راه‌اندازی کنید پیدا کردن من برنامه و AirPods خود را در لیست «دستگاه ها» انتخاب کنید.
  2. ضربه زدن پیدا کردن. اگر قابلیت جستجوی دقیق در دسترس باشد، باید زیر آن «نزدیک» باشد.
    تنظیمات
  3. اکنون شروع به حرکت کنید تا AirPods خود را پیدا کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. شما باید یک فلش به سمت AirPods را ببینید، یک فاصله تقریبی که به شما می گوید چقدر دور هستند، و یک یادداشت اگر آنها در طبقه دیگری قرار دارند.

با نزدیک شدن به AirPods، بازخورد لمسی را از تلفن خود احساس خواهید کرد و نشانه های صوتی وجود دارد که به شما اطلاع می دهد که به یک مورد نزدیک می شوید. گرافیک AirPods در آیفون نیز با نزدیک‌تر شدن به آن تغییر می‌کند. وقتی ایرپادهای خود را با موفقیت پیدا کرده باشید و آیفون شما در مجاورت بسیار نزدیک باشد، «پیدا کردن دقیق» خارج می‌شود.
ردیابی دقیق airpods pro 2


توجه داشته باشید که Ultra Wideband به طور جهانی در سراسر جهان پشتیبانی نمی شود، بنابراین جستجوی دقیق در برخی کشورها کار نمی کند. اما به خاطر داشته باشید که قاب شارژ AirPods Pro 2 دارای یک بلندگوی داخلی است، بنابراین می‌توانید با استفاده از Find My صدای آن را پخش کنید تا راحت‌تر آن را پیدا کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا