بررسی تخصصی

نحوه مشاهده موجودی حساب بانکی انگلستان و سپرده های خود در کیف پول اپل

در iOS 17.1 که در حال حاضر در نسخه بتا است، کاربران آیفون در بریتانیا اکنون می‌توانند موجودی حساب کارت‌های بانکی و کارت‌های اعتباری خود را مستقیماً در برنامه کیف پول اپل مشاهده کنند. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه کار می کند.

حساب بانکی انگلستان کیف پول اپل ۲
اپلیکیشن کیف پول اپل در آیفون مدتی است که می‌تواند تراکنش‌های Apple Pay انجام شده با استفاده از کارت‌های بانکی و اعتباری شما را نمایش دهد، اما اگر کاربر اپلیکیشن کیف پول در بریتانیا هستید، ادغام جدید در iOS 17.1 به این معنی است که می‌توانید فعلی خود را مشاهده کنید. موجودی حساب از بانک شما، همراه با سابقه سپرده ها و پرداخت های شما. اگر کارت اعتباری دارید، می توانید اعتبار باقی مانده خود را نیز مشاهده کنید.

برای دریافت اطلاعات اضافی حساب، بانک شما باید از Open Banking API که اپل پیاده سازی کرده است پشتیبانی کند. بانک‌های پشتیبان در حال حاضر شامل Barclays، Monzo، Startling، HSBC، Lloyds و RBS می‌باشند که احتمالاً با انتشار iOS 17.1، بانک‌های بیشتری وارد بازار خواهند شد.

مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه یکپارچه سازی از طریق برنامه Wallet به طور ایمن مجاز است. این یک فرآیند به اندازه کافی ساده است و اپل به طور خودکار شما را به برنامه بانکی خود هدایت می کند تا اتصال را تأیید کند. توجه داشته باشید که تا زمانی که iOS 17.1 به طور رسمی منتشر شود، نسخه بتای توسعه دهنده iOS 17.1 باید روی آیفون شما نصب شود برای اینکه این کار کند

  1. برنامه Wallet را در آیفون خود باز کنید.
  2. روی کارتی از بانک پشتیبان ضربه بزنید.
  3. ضربه زدن شروع کنید در بخش “موجودی و تاریخچه کامل تراکنش های این حساب” را ببینید.
  4. ضربه زدن ادامه هید برای اتصال حساب خود به کیف پول
  5. جزئیات حسابی را که می‌خواهید به Wallet اجازه دسترسی به آن‌ها بدهید، بررسی کنید، سپس روی ضربه بزنید ادامه هید.
  6. در برنامه بانکی خود، رمز عبور آیفون خود را وارد کنید یا از Face ID برای دادن مجوز به Wallet برای دسترسی به جزئیات حساب مشخص شده استفاده کنید.

مشاهده موجودی حساب بانکی انگلستان کیف پول اپل

پس از انجام این مراحل، به برنامه Wallet هدایت خواهید شد، جایی که اکنون موجودی حساب خود را در زیر کارت بانکی به همراه سابقه تراکنش های خود مشاهده خواهید کرد. اگر کارت اعتباری باشد، باقی مانده موجودی موجود را نیز خواهید دید، در حالی که با ضربه زدن روی موجودی، محدودیت اعتبار شما نیز مشخص می‌شود.

با توجه به اینکه کاربران اپل در بریتانیا هنوز نمی توانند از Apple Cash یا Apple Card استفاده کنند، خوشحالیم که اپل به طور انحصاری از استاندارد بانکی بریتانیا در برنامه کیف پول خود پشتیبانی می کند. توجه داشته باشید که Open Banking مختص انگلستان است: در حال حاضر هیچ معادلی در ایالات متحده موجود نیست.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا