بررسی تخصصی

به لطف تخفیف 49 دلاری آمازون، AirPods Pro 2 جدید با USB-C را با قیمت 199.99 دلار دریافت کنید. [Updated]

هفته گذشته، اپل AirPods Pro 2 کاملاً جدید را با جعبه شارژ USB-C/MagSafe معرفی کرد. در همان زمان، ما شروع به ردیابی اولین تخفیف روی هدفون کردیم و طی یکی دو روز گذشته، 49 دلار کاهش قیمت در آمازون بازگشته است.

AirPods USB C پورت سرخابیتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

می توانید مدل جدید AirPods Pro 2 را برای آن تهیه کنید 199.99 دلار، از 249.00 دلار کاهش یافته است. با توجه به اینکه این لوازم جانبی هنوز حتی یک هفته از عمر آن نگذشته است، این بهترین معامله ای است که تاکنون دیده ایم، و آمازون تاریخ تحویل تخمینی را در اواخر سپتامبر / اوایل اکتبر ارائه می دهد.

علاوه بر اضافه شدن USB-C، چند تغییر جزئی در AirPods Pro 2 وجود دارد، از جمله مقاومت اضافی در برابر گرد و غبار و پشتیبانی از صدای بدون افت با هدست ویژن پرو. اپل کیس شارژ USB-C/MagSafe را به طور جداگانه نمی فروشد، بنابراین اگر می خواهید از USB-C پشتیبانی کنید، باید یک مجموعه کامل جدید از هدفون خریداری کنید.

خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

به روز رسانی: این قرارداد اکنون منقضی شده است. اگر AirPods Pro 2 به قیمت 199.99 دلار بازگردد، حتما این مقاله را دوباره به روز خواهیم کرد.

به روز رسانی 2: قیمت فروش 199.99 دلاری برای مدت کوتاهی امروز بعد از ظهر ظاهر شد، اما یک بار دیگر منقضی شده است. اگر معامله را در آمازون نمی بینید، حتماً بعداً دوباره بررسی کنید، زیرا ممکن است بعداً در روز بازگردد.

به روز رسانی 3: از صبح روز 28 سپتامبر، قیمت در آمازون همچنان در نوسان است، بنابراین اگر مایل بودید، هر زمان که به 199.99 دلار کاهش یافت، به بررسی آن ادامه دهید و یک جفت آن را بگیرید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا