بررسی تخصصی

در اینجا موارد جدید در برنامه پادکست iOS 17 آمده است

اپل در iOS 17 چندین عنصر از برنامه های سهام خود از جمله برنامه پادکست را اصلاح کرده است. چند تغییر قابل توجه در عملکرد و طراحی برنامه با به روز رسانی وجود دارد که در زیر توضیح داده شده است.

برنامه پادکست ios 17
بزرگترین تغییر، طراحی جدید و نرم برای صفحه نمایش در حال پخش است، که به رنگ غالب هنر پادکست – یا هر تصویر فصلی – اجازه می دهد تا کل صفحه را در بر بگیرد، گاهی اوقات با الگوهای اضافی.

کنترل‌های پخش در نیمه پایین صفحه نیز تغییر داده شده‌اند. دکمه سرعت پخش از گوشه سمت چپ پایین صفحه منتقل شده و اکنون در کنار دکمه عقب قرار دارد.

برنامه پادکست ios 16 17 2

برنامه پادکست در iOS 16 (سمت چپ) در مقابل iOS 17

دکمه تایمر خواب نیز از گوشه سمت راست پایین جابجا شده است و اکنون در کنار دکمه سریع به جلو قرار گرفته است، بنابراین دسته اصلی کنترل ها با پنج دکمه در ردیف به جای صرف به عقب، پخش، و سریع فشرده تر است. رو به جلو. برخی از دکمه ها نیز اکنون با فعال شدن درخشش جدیدی به خود می گیرند.

رابط صف نیز تغییر کرده است. در حالی که قبلاً برای دیدن اینکه آیا چیزی در لیست Playing Next وجود دارد یا خیر، انگشت خود را به سمت بالا سوایپ می‌کردید، اکنون یک دکمه صف اختصاصی در پایین در کنار نماد AirPlay وجود دارد.

برنامه پادکست iOS 16 17 3

برنامه پادکست در iOS 16 (سمت چپ) در مقابل iOS 17

با فشار دادن آن یک صفحه کاملاً جدید ظاهر می شود که هر قسمت در صف را به عنوان یک لیست نشان می دهد. می‌توانید برای حذف یک قسمت از صف یا پاک کردن فهرست، انگشت خود را تند بکشید، و اگر قسمت بعدی وجود نداشته باشد، به شما می‌گوید که چیزی در صف نیست.

چرخ فلک Up Next در بالای صفحه Listen Now دارای کارت‌های بازطراحی‌شده‌ای است که سایه رنگی را به هنر پادکست اضافه می‌کنند و نماد منوی گزینه‌های سه نقطه‌ای جدید، نشانگر پخش فشرده جدیدی را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد آیا شروع کرده‌اید یا خیر. یک پادکست اما تمام نشده و همچنین طول قسمت.

برنامه پادکست iOS 16 17 1

برنامه پادکست در iOS 16 (سمت چپ) در مقابل iOS 17

همین نشانگر را می توان در صفحه Up Next نیز یافت، جایی که گزینه های “Play Next” و “Play Last” با “Add to Queue” جایگزین شده اند.

پادکست های iOS 16 17

برنامه پادکست در iOS 16 (سمت چپ) در مقابل iOS 17

در iOS 16، اگر یک قسمت را در لیست قسمت‌های پادکست تکمیل کرده باشید، فقط می‌گوید «پخش شده» در زیر خلاصه قسمت. در iOS 17، نماد پخش مجدد و طول قسمت جایگزین شده است. اکنون یک علامت چک نیز در کنار تاریخ بالای عنوان قسمت قرار می گیرد که نشان می دهد به آن گوش داده اید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا