بررسی تخصصی

واتس‌اپ «کانال‌های» پخش یک طرفه را برای افراد و سازمان‌های دنبال‌کننده اعلام کرد

واتس اپ امروز Channels را معرفی کرد، یک سرویس پخش یک طرفه به سبک فید که به پلتفرم چت محبوب می آید و مدیران می توانند متن، عکس، ویدئو، استیکر و نظرسنجی را برای دنبال کنندگان ارسال کنند.

کانال های WA
واتس‌اپ کانال‌ها را «روشی ساده، قابل اعتماد و خصوصی برای دریافت به‌روزرسانی‌های مهم از مردم و سازمان‌ها» می‌نامد و سرگرمی‌ها، تیم‌های ورزشی و به‌روزرسانی‌های مقامات محلی را به عنوان نمونه ذکر می‌کند.

اطلاعات شخصی ادمین ها از فالوورها پنهان می ماند، بنابراین مواردی مانند شماره تلفن و نمایه عکس نشان داده نمی شوند. به همین ترتیب، دنبال کردن یک کانال، شماره تلفن شما را برای ادمین یا دیگر دنبال‌کنندگان فاش نمی‌کند. مدیران همچنین این گزینه را خواهند داشت که اسکرین شات ها و فورواردها را از کانال خود مسدود کنند.

واتس‌اپ می‌گوید در حال ساخت دایرکتوری است که در آن کانال‌ها را می‌توان کشف کرد و همچنین می‌توانید از طریق پیوند دعوت به کانال دسترسی پیدا کنید. ادمین‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که چه کسی می‌تواند کانال آنها را دنبال کند و آیا می‌خواهند در فهرست فهرست شود یا نه.

کانال‌ها را می‌توانید در یک برگه جدید به نام به‌روزرسانی‌ها پیدا کنید، جایی که وضعیت شما و هر کانالی که دنبال می‌کنید، جدا از صندوق ورودی چت‌ها زنده می‌شوند.

قابل ذکر است که کانال‌ها به‌طور پیش‌فرض رمزگذاری نشده‌اند، اما واتس‌اپ در حال بررسی آن به عنوان گزینه‌ای در آینده است. تاریخچه کانال تا 30 روز روی سرورهای واتس اپ باقی می ماند و شرکت متا می گوید راه هایی را برای ناپدید شدن سریعتر به روز رسانی ها از دستگاه های دنبال کنندگان اضافه می کند.

برای شروع، واتس‌اپ کانال‌هایی را با همکاری «سازمان‌های پیشرو جهانی و سازمان‌های منتخب» به کلمبیا و سنگاپور می‌آورد و کشورهای بیشتری «در ماه‌های آینده» ایجاد کانال می‌کنند.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا