بررسی تخصصی

آمازون معاملات اولیه خود را با تا 69 درصد تخفیف برای تبلت‌های Fire، دستگاه‌های اکو و موارد دیگر آغاز می‌کند.

Amazon Prime Day برای دو هفته دیگر شروع نمی‌شود، اما می‌توانید از هم‌اکنون چند تخفیف خوب برای محصولات منتخب آمازون دریافت کنید. ما انتظار نداریم که فروش دستگاه های اپل تا هفته پرایم دی ظاهر شود.

primeday2020 feature3توجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

اکثر معاملات در این فروش محصولات با برند آمازون، از جمله Fire Tablets، بلندگوهای Echo، Fire TV، Ring Doorbells و غیره است. ما تعدادی از بهترین دستگاه های فروش این هفته را در لیست زیر جمع آوری کرده ایم، اما می توانید لیست کامل را در آمازون بیابید.

مانند تمام فروش های Prime Day، فقط اعضای Amazon Prime می توانند از معاملات امروز استفاده کنند. اگر عضو نیستید، می توانید به Prime بپیوندید از طریق یک آزمایش 30 روزه رایگان برای شرکت در روز نخست امسال. پس از پایان دوره آزمایشی، عضویت Prime با 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال اجرا می شود. برای دانشجویان، 7.49 دلار در ماه یا 69 دلار در سال است.

پس از نزدیک‌تر شدن رویداد، پوشش روز پرایم بسیار بیشتری خواهیم داشت، بنابراین حتماً صفحه اول MacRumors و رسانه‌های اجتماعی را زیر نظر داشته باشید. خلاصه معاملات کامل ما اطلاعات بیشتری در مورد آخرین فروش ها و معاملات مربوط به اپل دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا