بررسی تخصصی

تصاویر قاب آیفون 15 پرو تغییرات ظریف طراحی را نشان می دهد

بر اساس تصاویری که به تازگی از لوازم جانبی پیش از عرضه به اشتراک گذاشته شده است، مدل‌های آیفون 15 پرو دارای دکمه‌های پاور و ولوم کمی تغییر مکان، در میان سایر تغییرات کوچک طراحی خواهند بود.

قاب آیفون 15 پرو weibo
تصاویری که برخی از آنها در Weibo منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند که دکمه‌های پاور و ولوم آیفون 15 پرو نسبت به مدل‌های آیفون 14 پرو کمی پایین‌تر قرار خواهند گرفت. درگاه USB-C آیفون 15 پرو که جایگزین پورت لایتنینگ در مدل‌های فعلی می‌شود، به نظر می‌رسد که به یک بریدگی پایین‌تر کمی بزرگ‌تر نیاز دارد.

مهم‌تر از همه، این کیس‌ها دارای دکمه جدید بی‌صدا هستند که قرار است جایگزین سوئیچ طولانی مدت بی‌صدا در بالای دکمه‌های صدا شود. از آنجایی که دکمه نیازی به گرفتن از کناری و لغزش مانند سوئیچ ندارد، به نظر می رسد به فضای کمتری نیاز دارد و می تواند از یک برش کوچکتر استفاده کند.

یکی از کیس‌ها دارای نوعی درج است که وقتی دستگاه در قاب است، روی دکمه بی‌صدا قرار می‌گیرد، مشابه دکمه‌های دیگر در اکثر قاب‌های آیفون. همچنین انتظار می‌رود این دکمه به‌عنوان یک دکمه اکشن چند منظوره اپل واچ Ultra عمل کند و احتمالاً به کاربران اجازه می‌دهد تا عملکردهایی مانند اجرای Shortcuts را علاوه بر فعال کردن یا غیرفعال کردن بی‌صدا کردن، انجام دهند.

مورد دیگری که توسط کاربر توییتر “Majin Bu” به اشتراک گذاشته شده است ممکن است نشان دهد که آیفون 15 پرو دارای لنزهای دوربین بزرگتر و میکروفون بزرگتر خواهد بود. به نظر می‌رسد که این لوازم جانبی برای یک دکمه‌کننده صدا یکپارچه نیز مجوزهای لازم را حفظ می‌کند، اما انتظار نمی‌رود این تغییر طراحی دیگر امسال وارد شود.

سایر به‌روزرسانی‌های طراحی که برای مدل‌های آیفون 15 پرو شایع شده‌اند شامل شاسی تیتانیومی، لبه‌های جلو و عقب کمی خمیده، حاشیه‌های باریک‌تر و مجموعه دوربین ضخیم‌تر است. آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس طبق معمول در پاییز در کنار آیفون 15 و آیفون 15 پلاس عرضه خواهند شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا