بررسی تخصصی

اپل در حال توسعه iMac بزرگتر با نمایشگر بیش از 30 اینچی است

اپل در مراحل اولیه توسعه iMac جدید با نمایشگر بیش از 30 اینچی است که بزرگترین اندازه برای رایانه های همه کاره خواهد بود. بلومبرگمارک گورمن. در هفته نامه اش روشن کردن در خبرنامه، Gurman گفت که این iMac “بیشتر” باقی می ماند و نشان می دهد که ممکن است حداقل یک یا دو سال تا راه اندازی آن فاصله داشته باشد.

iMac Pro 2022 27 و 24 iMac
گورمن نوشت: «این شرکت همچنین در حال انجام کارهای اولیه روی یک iMac با صفحه نمایش بیش از 30 اینچ است. وی در حال حاضر جزئیات بیشتری را به اشتراک نمی گذارد.

به استثنای مدل‌های بازسازی‌شده، iMac در حال حاضر تنها در اندازه ۲۴ اینچی موجود است، زیرا اپل در چند سال گذشته تولید iMac و iMac Pro مبتنی بر اینتل را متوقف کرده است. با وجود شایعات گاه به گاه در مورد بازگشت iMac Pro، هنوز iMac بزرگتر با سیلیکون اپل در دسترس نیست. یک راه حل این است که یک نمایشگر استودیویی 27 اینچی بخرید و آن را به مک با سیلیکون اپل متصل کنید، اما این یک راه اندازی همه کاره نیست.

آی‌مک 24 اینچی که در آوریل 2021 عرضه شد، دارای طراحی رنگارنگ و بسیار نازک است و به تراشه M1 مجهز است. گورمن انتظار دارد آی مک 24 اینچی تا اوایل سال آینده با تراشه M3 که هنوز معرفی نشده است به روز شود. تمام تراشه‌های سیلیکونی فعلی اپل بر اساس فرآیند 5 نانومتری TSMC تولید می‌شوند، در حالی که انتظار می‌رود تراشه M3 برای بهبود عملکرد و بهره‌وری انرژی چشمگیر به فرآیند 3 نانومتری منتقل شود.

به گفته Gurman، iMac بزرگتر یکی از بسیاری از محصولات موجود در نقشه راه محصولات اپل است. او همچنین انتظار دارد که نسل دوم اپل واچ اولترا در اواخر سال جاری عرضه شود، که نشان می دهد این ساعت رده بالا ممکن است مانند سایر مدل ها به صورت سالانه به روز شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا