بررسی تخصصی

اپل تبلیغات بازگشت به مدرسه 2023 را در کانادا و مکزیک راه اندازی می کند

تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه اپل پس از راه اندازی در ایالات متحده در اوایل ماه جاری اکنون در کانادا و مکزیک در دسترس است. اکنون تا دوم اکتبر، دانشجویان و دانشجویان این کشورها می توانند با خرید مک یا آی پد واجد شرایط، علاوه بر تخفیف آموزشی استاندارد اپل برای این محصولات، یک گیفت کارت یا لوازم جانبی اپل رایگان دریافت کنند. دانش‌آموزان همچنین می‌توانند 20 درصد تخفیف برای برنامه‌های AppleCare+ برای دستگاه‌های واجد شرایط دریافت کنند.

ویژگی اپل بازگشت به مدرسه 2022
در کانادا، اپل یک کارت هدیه 200 دلاری با هر مک بوک ایر، مک بوک پرو، یا آی مک جدید و یک کارت هدیه 150 دلاری با هر iPad Pro، iPad Air یا Mac mini جدید ارائه می دهد. کارت هدیه را می توان برای خرید محصولات و لوازم جانبی اپل، برنامه های App Store، اشتراک در سرویس هایی مانند Apple Music، ذخیره سازی iCloud+ و موارد دیگر استفاده کرد.

در مکزیک، اپل ایرپادهای نسل سوم را با هر مک بوک ایر، مک بوک پرو، یا آی مک جدید، ایرپادهای نسل دوم با هر مک مینی جدید و نسل دوم اپل پنسل را با هر آیپد پرو یا آی پد ایر جدید ارائه می دهد. گزینه های مختلفی برای ارتقای AirPods با هزینه اضافی در دسترس است، مانند نسل دوم AirPods Pro.

این پیشنهاد از طریق فروشگاه آموزش آنلاین اپل و در مکان‌های فیزیکی اپل استور برای دانشجویانی که در یک مؤسسه آموزش عالی شرکت می‌کنند یا پذیرفته می‌شوند، اساتید و کارکنان مؤسسات آموزش عالی، والدینی که از طرف یک دانش‌آموز واجد شرایط خرید می‌کنند، کارمندان یک K- در دسترس است. 12 موسسه، و دیگران را انتخاب کنید. شرایط و ضوابط کامل برای تبلیغات در وب سایت های منطقه ای اپل برای کانادا و مکزیک موجود است.

اپل احتمالاً ظرف چند هفته آینده یک تبلیغ مشابه بازگشت به دانشگاه را در بریتانیا و سایر کشورهای اروپایی راه اندازی خواهد کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا