بررسی تخصصی

معاملات بازگشت به مدرسه اپل به زودی در اروپا، آسیا و خاورمیانه راه اندازی می شود

اپل امروز قصد دارد تبلیغات سالانه “بازگشت به مدرسه” خود را در بریتانیا و کشورهای منتخب در اروپا، آسیا و خاورمیانه راه اندازی کند. وب‌سایت‌ها در کشورهایی که به زودی معاملات مدرسه در آنها فعال می‌شود، در حال حاضر از کار افتاده‌اند.

ویژگی اپل بازگشت به مدرسه 2022
دانشجویان و مربیان تحصیلات عالی در کشورهای واجد شرایط می‌توانند با خرید مک‌ها و آی‌پدهای منتخب، یک کارت هدیه اپل، ایرپاد، یا اپل پنسل دریافت کنند.

کارت های هدیه در بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، نروژ، سوئد، لهستان، ایرلند، اتریش، هلند، اسپانیا، پرتغال، سوئیس و دانمارک در دسترس هستند. در بریتانیا، کارت های هدیه با ارزش حداکثر 130 پوند با خرید یک دستگاه واجد شرایط در دسترس هستند و در سایر کشورهای اروپایی، این مبلغ به 150 یورو می رسد.

AirPods یا ‌Apple Pencil به صورت رایگان با خرید Mac یا iPad در آلمان، مجارستان، چک، بلژیک، ترکیه، هنگ کنگ، چین، تایوان، ویتنام، مالزی و امارات متحده عربی در دسترس هستند. مشتریانی که iMac، MacBook Pro یا MacBook Air 24 اینچی می‌خرند، می‌توانند AirPods 3 با لایتنینگ Case را به صورت رایگان دریافت کنند، در حالی که مشتریانی که Mac mini خریداری می‌کنند می‌توانند AirPods 2 را به صورت رایگان دریافت کنند. ارتقاء به ایرپادهای سطح بالاتر با هزینه اضافی در دسترس است، بنابراین واجدین شرایط ایرپاد 2 می توانند به ایرپاد 3 یا ایرپاد پرو ارتقا دهند و واجدین شرایط ایرپاد 3 می توانند به ایرپاد پرو ارتقا دهند. کسانی که آی‌پد پرو یا آی‌پد ایر می‌خرند، یک مداد اپل نسل دوم رایگان دریافت می‌کنند.

دستگاه های واجد شرایط عبارتند از مک بوک ایر، مک بوک پرو، آی مک، و مک مینی و همچنین آی پد پرو و ​​آی پد ایر.

اپل تخفیف‌های آموزشی استاندارد خود را ارائه می‌کند و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق فروشگاه EDU در هر کشور، قیمت‌های پایین‌تری را در مک‌ها و آی‌پدها دریافت کنند. دانشجویان همچنین واجد شرایط AppleCare+ با 20 درصد تخفیف هستند.

تبلیغ بازگشت به مدرسه اپل نیاز به تأیید از طریق UNIDAYS در بسیاری از کشورها دارد، با شرایط و ضوابط کامل موجود در صفحات تبلیغاتی برای وب سایت های خاص کشور اپل.

معاملات بازگشت به مدرسه زمانی در دسترس خواهد بود که فروشگاه‌های EDU در هر کشور در چند ساعت دیگر عرضه شوند و تا 23 اکتبر 2023 ادامه داشته باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا