بررسی تخصصی

اپل درآمدهای سه ماهه سوم سال 2023 را در 3 آگوست پس از مک های جدید اعلام می کند

اپل اعلام کرده است که نتایج درآمد خود را برای سه ماهه سوم سال مالی 2023 در روز پنجشنبه، 3 آگوست گزارش خواهد کرد. این گزارش در ساعت 13:30 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در دسترس خواهد بود و تیم کوک، مدیر عامل اپل و لوکا ماستری، مدیر مالی اپل، درباره این موضوع بحث خواهند کرد. نتایج در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران در ساعت 2:00 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام.

مک های جدید 2023
یک پخش صوتی زنده از تماس در صفحه روابط سرمایه‌گذار اپل در دسترس خواهد بود و یک قطعه ضبط شده بعداً در روز برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود.

اپل سه مک جدید را در این سه ماهه راه اندازی کرد که از 2 آوریل تا 1 ژوئیه اجرا می شدند، از جمله یک مک بوک ایر 15 اینچی، یک مک استودیو به روز شده و یک مک پرو به روز شده. این سه ماهه همچنین شاهد راه اندازی حساب پس انداز اپل کارت برای ساکنان ایالات متحده بودیم.

اپل از زمان شروع همه‌گیری کووید-19 دستورالعمل رسمی درآمدی ارائه نکرده است، اما طبق گفته یاهو فایننس، تحلیلگران در حال حاضر انتظار دارند که این شرکت درآمدی حدود 81.5 میلیارد دلاری را در این سه ماهه گزارش کند. این کاهش حدود 2 درصدی در مقایسه با درآمد 83 میلیارد دلاری شرکت در سه ماهه سال قبل است.

Maestri شرح زیر را در مورد تماس درآمد سه ماهه گذشته اپل ارائه کرد:

با این فرض که چشم انداز اقتصاد کلان نسبت به آنچه امروز برای سه ماهه جاری پیش بینی می کنیم بدتر نشود، انتظار داریم عملکرد درآمدی سه ماهه ژوئن ما نسبت به سال قبل مشابه سه ماهه مارس باشد.

AAPL در زمان نوشتن حدود 188 دلار معامله می شود، زیرا سهام به بالاترین سطح 52 هفته اخیر یعنی 194.48 دلار نزدیک می شود.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا