بررسی تخصصی

تورهای استودیوی Apple Fitness+ خدمات تمرینی را در پشت صحنه ارائه می دهند

جاستین ایزاریک، که در یوتیوب با نام iJustine شناخته می شود، امروز نگاهی به استودیوی Apple Fitness+ در سانتا مونیکا، کالیفرنیا به اشتراک گذاشت. به عنوان بخشی از این تور، ازاریک با رئیس تناسب اندام اپل، جی بلانیک و چند مربی Fitness+ مصاحبه کرد.

GQ بریتانیا همچنین از استودیوی Fitness+ بازدید کرد و با بلانیک و مدیر عملیات اپل، جف ویلیامز، که بر تیم اپل واچ نظارت دارد، مصاحبه کرد. به گفته این نشریه، ساختمان 23000 فوت مربعی با ریل‌های دوربین هوایی و دکل‌های نورپردازی متعدد، همراه با روبات‌هایی که به فیلم‌برداری از فیلم‌های تمرینی کمک می‌کنند، مجهز شده است.

Apple Fitness+ که در دسامبر 2020 راه اندازی شد، دارای کتابخانه ای از ویدیوهای تمرینی است که هر هفته محتوای جدیدی اضافه می شود. این سرویس مبتنی بر اشتراک از طریق برنامه تناسب اندام در iPhone، iPad و Apple TV در بیش از 20 کشور در دسترس است و قیمت آن 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال در ایالات متحده تعیین شده است. در حین انجام تمرین، معیارهای اپل واچ مانند ضربان قلب و کالری سوزانده شده روی صفحه نمایش داده می شود.

تورهای استودیوی Apple Fitness+ خدمات تمرینی را در پشت صحنه ارائه می دهند

اعتبار تصویر: British GQ

بلانیک گفت: «ما همیشه به این فکر می‌کردیم که اگر سرویسی مانند این در مرکز اپل واچ ساخته شود، چه شکلی می‌شود. GQ بریتانیا. “و بنابراین ما به بسیاری از چیزهایی که با اپل واچ آموخته ایم متمایل شدیم، و آن این است که مردم می خواهند آن را ترساندن کند. این ساعت باید دوستانه باشد. باید انگیزه ایجاد کند.”

طبق گفته اپل، هر هفته تا 30 تمرین و مدیتیشن جدید به Fitness+ اضافه می شود. طول تمرینات از پنج دقیقه تا 45 دقیقه، با دسته‌هایی شامل تمرینات تناوبی با شدت بالا (HIIT)، یوگا، قدرتی، پیلاتس، پیاده‌روی روی تردمیل، دویدن روی تردمیل، قایقرانی، رقص، دوچرخه‌سواری، تمرین‌های اصلی و استراحت‌های آگاهانه است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا