بررسی تخصصی

هدست AR/VR اپل در اکتبر قبل از عرضه در اواخر سال 2023 وارد تولید انبوه می شود

به گفته شرکت سرمایه گذاری مورگان استنلی، هدست AR/VR اپل که مدت ها شایعه شده بود، در ماه اکتبر وارد تولید انبوه می شود و تا دسامبر عرضه می شود. انتظار می‌رود اپل هفته آینده این هدست را در WWDC رونمایی کند و ابزارهایی را برای ایجاد اپلیکیشن برای این دستگاه در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهد که انتظار می‌رود اپ استور مخصوص به خود را داشته باشد.

apple ar concept kane purple

اریک وودرینگ، تحلیلگر اپل گفت: «در حالی که انتظار داریم هدست واقعیت مجازی/AR اپل در هفته آینده رونمایی شود، بررسی‌های زنجیره تامین ما نشان می‌دهد که تولید انبوه آن تا اکتبر 23 آغاز نمی‌شود و به احتمال زیاد قبل از تعطیلات دسامبر در دسترس خواهد بود.» در مورگان استنلی، در یادداشت تحقیقاتی به دست آمده توسط MacRumors.

طبق گفته Woodring، زنجیره تامین اپل در حال آماده شدن برای مونتاژ تنها 300000 تا 500000 هدست در سال 2023 است. همانطور که به طور گسترده شایعه شده است، او معتقد است که این هدست دارای قیمت اولیه حدود 3000 دلار خواهد بود و او انتظار دارد که حاشیه سود ناخالص در ابتدا نزدیک به نقطه سر به سر باشد، که نشان می دهد اپل در ابتدا حداقل سود را در دستگاه خواهد داشت.

مورگان استنلی همچنین تکرار کرد که اپل قصد دارد یک مک بوک ایر جدید را در WWDC معرفی کند، اما مشخص نیست که آیا این اطلاعات مستقلا منبع هستند یا صرفاً شایعات دیگری را تأیید می کنند. سخنرانی اصلی اپل روز دوشنبه 5 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام آغاز می شود.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا