بررسی تخصصی

اپل از وام داخلی برای ویژگی جدید Apple Pay Later استفاده می کند

در کنار iOS 16 و macOS Ventura، اپل از راه‌اندازی آینده ویژگی جدید Apple Pay Later خبر داد که به مشتریان امکان می‌دهد خریدهای Apple Pay را به چند پرداخت تقسیم کنند.

ویژگی سبز سریع Apple Pay Later
با استفاده از Apple Pay‌، کاربران Apple Pay می‌توانند به جای پرداخت از قبل، چهار پرداخت را در یک دوره شش هفته‌ای انجام دهند. ویژگی ‌Apple Pay‌ Later تا زمانی که مشتریان چهار پرداخت را در مدت زمان مجاز انجام دهند، هیچ سود یا کارمزدی ندارد.

اپل برای سرمایه‌گذاری‌های مالی گذشته با گلدمن ساکس و سایر شرکت‌ها شریک شده است، اما با توجه به بلومبرگ، اپل در نظر دارد وام ویژگی ‌Apple Pay Later را بر عهده بگیرد. اپل یک شرکت تابعه به نام Apple Financing LLC راه اندازی کرده است تا بررسی های اعتباری را انجام دهد و در مورد وام های این سرویس تصمیم گیری کند.

Apple Financing LLC به طور جداگانه از Apple و به عنوان بلومبرگ خاطرنشان می کند، این اولین باری است که اپل تصمیم می گیرد با تامین مالی خود مقابله کند. گلدمن ساکس هنوز نقشی در این برنامه دارد، زیرا اعتبار پرداخت مسترکارت مورد استفاده برای تکمیل خریدهای بعدی Apple Pay را صادر می کند زیرا Apple Financing منشور بانکی ندارد.

بلومبرگ در ماه مارس اعلام کرد که اپل در حال کار بر روی یک برنامه چند ساله برای ارائه خدمات مالی خود در خانه است و نیاز به شرکای مانند گلدمن ساکس را کاهش می دهد. اپل در حال کار بر روی فناوری پردازش پرداخت و زیرساخت‌هایی مانند ارزیابی ریسک وام، تجزیه و تحلیل تقلب، بررسی اعتبار و رسیدگی به اختلافات است، به علاوه بر روی ابزارهایی برای محاسبه سود، پاداش‌ها، تایید تراکنش‌ها، گزارش داده‌ها به دفاتر اعتباری، افزایش محدودیت‌های اعتباری کار می‌کند. و بیشتر. ویژگی Apple Pay‌ Later اولین تلاش آن است، اما اپل ممکن است از Apple Financial برای مدیریت سایر خدمات آینده مانند سرویس اشتراک سخت‌افزاری که در دست ساخت است نیز استفاده کند.

‌Apple Pay Later بیش از یک سال است که در حال توسعه است و مشابه ویژگی PayPal Buy Now، Pay Later است که امکان پرداخت به اقساط را نیز فراهم می‌کند. در حال حاضر، Apple Pay Later به ایالات متحده محدود شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا