بررسی تخصصی

نکات مهم iPadOS 16: برنامه فایل‌ها به‌طور چشمگیری بهبود یافته، لغو/بازدوی گسترده سیستم و موارد دیگر

iPadOS 16 اکنون با بهبودهایی در Messages و Safari و Stage Manager کاملاً جدید برای آزمایش‌کنندگان بتای توسعه‌دهندگان در دسترس است که چندین پنجره برنامه و چند وظیفه‌ای مانند مک را در iPad‌های M1 فعال می‌کند.

نکات مهم iPadOS 16: برنامه فایل‌ها به‌طور چشمگیری بهبود یافته، لغو/بازدوی گسترده سیستم و موارد دیگر
همانطور که همیشه وجود داشته است، بسیاری از ویژگی‌ها در iOS و iPadOS مشترک هستند، و این مطمئناً امسال صادق است. iPadOS 16 چندین ویژگی جدید اصلی را از iOS 16 به دست می‌آورد، از جمله توانایی ویرایش و عدم ارسال پیام‌ها، بهبود فوکوس و موارد دیگر.

با این حال، برخی از ویژگی ها و تغییرات منحصر به فرد برای iPadOS 16 وجود دارد که حتی بیشتر از iPad و عملکرد آن بهره می برد. ما در زیر به چند نکته در iPadOS 16 اشاره کرده‌ایم:

برنامه Files کیفیت زندگی را بهبود می بخشد

تغییرات برنامه ipados 16 files


برنامه Files در iPadOS 16 برخی از ویژگی‌های بسیار درخواستی را از کاربران iPad به دست می‌آورد، از جمله دکمه‌های ناوبری آسان‌تر، دسترسی آسان‌تر به کنترل‌های رایج مانند تکرار و تغییر نام، امکان تغییر پسوند فایل‌ها و موارد دیگر. تغییرات جدید بخشی از تلاش‌های اپل برای تبدیل برنامه‌های iPadOS به “کلاس دسکتاپ” است.

Undo و Redo و Find and Replace در سطح سیستم

ipados 19 را پیدا و جایگزین کنید


iPadOS در حال به دست آوردن قابلیت لغو و انجام مجدد در سراسر سیستم است، و کاربران می‌توانند به راحتی تغییرات ایجاد شده در برنامه‌ها و در سراسر سیستم را آسان‌تر و شبیه‌تر مک کنند. iPadOS 16 همچنین یافتن و جایگزینی در سراسر سیستم را معرفی می کند که در برنامه Notes به صورت خطی کار می کند.

پشتیبانی از حالت مرجع در iPad Pro 12.9 اینچی

m1 ipad pro ویرایش ویدیو


با iPad Pro 12.9 اینچی رده بالا که دارای iPadOS 16 است، کاربران می توانند از نمایشگر Liquid Retina XDR استفاده کنند و از iPad به عنوان یک مانیتور مرجع استفاده کنند. این هدف هنرمندان و سازندگانی است که هنگام کار روی پروژه‌های بزرگ به رنگ‌های دقیق و جزئیات واضح نیاز دارند.

گزینه ای برای روشن کردن قفل برای پایان تماس

قفل ipados 16 برای پایان تماس


در بخش تنظیمات، دسترس‌پذیری و لمس، کاربران اکنون می‌توانند گزینه «Lock to End Call» را تغییر دهند و پایان دادن به تماس فعلی را با فشار دادن دکمه بالا آسان‌تر می‌کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا