بررسی تخصصی

اپل به طور جدی نگران فروش آیفون 14 پلاس است و به دنبال ارزیابی مجدد سری آیفون 15 است.

طبق گزارش‌ها، اپل به‌طور جدی نگران عملکرد فروش آیفون 14 پلاس، نسخه 6.7 اینچی غیر پرو از سری آیفون 14 است. در نتیجه، این کشور در حال بررسی راه هایی برای تغییر استراتژی خط تولید آیفون خود برای سال آینده است.


آیفون 14 پلاس جدیدترین محصول اضافه شده به سری آیفون است و جایگزین مینی آیفون 5.4 اینچی می شود. آیفون 14 پلاس دارای طراحی، دوربین و عملکردی مشابه با آیفون 14 استاندارد است، اما با نمایشگر و باتری بزرگتر. با توجه به پست yeux1122 در Naver، که در گذشته اطلاعات دقیق و نادرست را به اشتراک گذاشته است، اپل در حال فکر راه‌هایی برای ارزیابی مجدد نحوه برخورد با آیفون‌های حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای برای آیفون 15 است.

این پست دو استراتژی احتمالی را که طبق گزارش‌ها در اپل در حال بررسی است، تشریح می‌کند، که اولین آن، تمایز بیشتر آیفون‌های حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است که قبلاً توسط مینگ-چی کو، تحلیلگر اپل شایعه شده بود. ثانیاً، طبق این پست که به نقل از منابع زنجیره تامین و صنعت آمده است، اپل در حال بررسی کاهش قیمت مدل پلاس این مجموعه است که از 899 دلار شروع می شود. کاهش قیمت مدل پلاس به این معنی است که آیفون استاندارد که از 799 دلار شروع می‌شود نیز می‌تواند شاهد کاهش قیمت باشد مگر اینکه اپل بخواهد شکاف قیمتی بین این دو مدل را کاهش دهد.

در چند سال گذشته، اپل چند بار خط تولید آیفون خود را تغییر داده و مورد ارزیابی مجدد قرار داده است. با شروع با آیفون 6 و آیفون 6 پلاس، اپل قبل از شعبه‌بندی و ارائه چهار مدل، دو مدل استاندارد و دو مدل بالا، با مواد، رنگ‌ها و ویژگی‌های دوربین متفاوت، عرضه آیفون‌های کوچک و بزرگ را آغاز کرد. برای مثال، با شروع آیفون 13 پرو، اپل شروع به ارائه سیستم‌های دوربین مشابه در مدل‌های 6.1 اینچی پرو و ​​6.7 اینچی پرو مکس کرد، برخلاف سال‌های گذشته که ویژگی‌های پیشرفته‌تر دوربین تنها برای بزرگترین آیفون در نظر گرفته شده بود.

نقد ویدیو: یک هفته با آیفون 14 پلاس جدید
>

با آیفون 14 و آیفون 14 پرو، اپل دو مدل استاندارد و دو مدل رده بالا را با اندازه‌های مشابه ارائه داد: دو مدل 6.1 اینچی و دو مدل 6.7 اینچی. هر دو آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس از دوربین ها و طراحی های یکسانی بهره می برند، تنها تفاوت آنها باتری بزرگتر از نظر فیزیکی در آیفون 14 پرو مکس است.

هنوز یک سال دیگر با آیفون 15 باقی مانده است، بنابراین هنوز خیلی زود است که بدانیم اپل از چه استراتژی استفاده خواهد کرد. با این حال، در یک نشانه که به دنبال یکپارچه سازی کل خط تولید است، انتظار می رود Dynamic Island به تمام مدل های آیفون 15 بیاید. برای خلاصه کامل همه چیزهایی که تاکنون در مورد آیفون 15 می دانیم، خلاصه ما را بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا