بررسی تخصصی

شکایت کاربران پس انداز اپل از تاخیر در برداشت پول

بر اساس گزارشی که منتشر شده است، مشتریان اپل کارت که تصمیم گرفته اند یک حساب پس انداز اپل با بازده بالا از طریق گلدمن ساکس ایجاد کنند، با مشکلاتی در تلاش برای برداشت پول خود مواجه شده اند. روزنامه وال استریت.

حساب پس انداز کارت اپل
مشتریان متعددی که هزاران دلار به حساب پس انداز اپل واریز کرده اند، در برخی موارد مجبور شده اند هفته ها برای انتقال پول منتظر بمانند و برخی از مشتریان نیز ناپدید شده اند. به عنوان مثال، کوین اسمیت از مینه سوتا، در اواسط ماه می تلاش کرد 10000 دلار از حساب اپل خود به بانک ایالات متحده منتقل کند، اما گلدمن ساکس این انتقال را تکمیل نکرد.

نمایندگان مشتری به او پیشنهاد کردند با بانک ایالات متحده تماس بگیرد، اما بانک ایالات متحده گفت که هیچ تراکنش ورودی وجود ندارد. بعداً به او گفته شد که گلدمن ساکس حساب او را تحت بازبینی امنیتی قرار داده است. یکی دیگر از مشتریان، ناتان تاکر از آتلانتا، در 15 می تلاش کرد 17000 دلار از حساب Apple Savings خود به JPMorgan Chase منتقل کند و بیش از دو هفته طول کشید تا تراکنش کامل شود.

در بیانیه ای به روزنامه وال استریتگلدمن ساکس گفت که برخی از مشتریان به دلیل فرآیندهای امنیتی طراحی شده برای محافظت از سپرده های مشتریان، تاخیرهایی را تجربه کرده اند.

“پاسخ مشتری به حساب پس انداز جدید برای کاربران اپل کارت عالی و فراتر از انتظار ما بوده است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان هیچ تاخیری در انتقال وجوه خود مشاهده نمی کنند، در تعداد محدودی از موارد، یک کاربر ممکن است با تاخیر انتقال مواجه شود. به فرآیندهایی که برای کمک به محافظت از حساب‌هایشان طراحی شده‌اند.”

مطابق با روزنامه وال استریت، انتقال مقادیر زیادی پول که بیشتر موجودی حساب تازه افتتاح شده را تشکیل می دهد، می تواند هشدارهای ضد پولشویی را ایجاد کند که منجر به تاخیرهایی می شود که حدود پنج روز طول می کشد. برخی از مشکلات ممکن است ناشی از جدید بودن حساب پس انداز باشد.

کاربران حساب پس انداز اپل که مشکلاتی داشته اند و با گلدمن ساکس تماس گرفته اند، گفته اند که خدمات مشتریان ضعیف بوده است و مشتریان با هر تماس اطلاعات متفاوتی دریافت می کنند.

باز کردن یک حساب پس انداز اپل با بازده بالا نیاز به یک کارت اپل دارد و نرخ بهره رقابتی 4.15 درصد را ارائه می دهد. باز کردن یک حساب پس‌انداز جدید فقط چند دقیقه طول می‌کشد، و همچنین برای جمع‌آوری تمام پول نقد روزانه به‌دست‌آمده از طریق اپل کارت طراحی شده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا