بررسی تخصصی

اپل طلوع یک “عصر جدید” و کدنویسی “جهان های جدید” را در WWDC تیز می کند

اپل به طور آشکار شروع «عصر جدید» و توانایی «کدگذاری جهان‌های جدید» را در WWDC امسال به اشتراک می‌گذارد و انتظارات را حول محور معرفی گسترده هدست واقعیت ترکیبی خود ایجاد می‌کند.

کد wwdc 2023 new worlds
توییتی که اوایل امروز توسط اپل به اشتراک گذاشته شد، اظهارنظر «عصر جدید» را بیان کرد، که ظاهراً به انتظارات بالای پیرامون سخنرانی هفته آینده WWDC متمایل است. راه اندازی یک دستگاه و سیستم عامل جدید بزرگ، چیزی که از زمان معرفی اپل واچ اصلی در سپتامبر 2014 رخ نداده است، مطمئناً به نظر می رسد شروع یک دوره جدید را برای این شرکت توجیه کند.

در اقدامی مشابه، اپل روز گذشته یک پست وبلاگی را در وب سایت توسعه دهندگان اپل منتشر کرد با عنوان “Code new worlds”. این زبان ممکن است به توانایی توسعه دهندگان برای ایجاد تجربیات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی فراگیر برای هدست اپل اشاره کند.

نه عبارات «عصر جدید» و نه «کد جهان‌های جدید» تا کنون استفاده نشده بود، چیزی که به نظر می‌رسد افزایش لفاظی در مورد رویداد اصلی آینده باشد. مدیر عامل اپل، تیم کوک، با معرفی آیفون 12 در اکتبر 2020 به “آغاز عصر جدید برای آیفون” اشاره کرد، اما این شرکت به ندرت پیش از رویدادها، به ویژه برای WWDC، چنین اظهارات جسورانه ای را بیان می کند. اوایل امروز، بلومبرگمارک گورمن (Mark Gurman) گفت که او انتظار دارد سخنرانی اصلی «یکی از طولانی‌ترین سخنرانی‌های اپل باشد و به راحتی بیش از دو ساعت باشد».

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا