بررسی تخصصی

اپل واچ OS 10 را در روز دوشنبه 18 سپتامبر عرضه می کند

اپل در جریان رویداد Wonderlust روز سه‌شنبه فاش کرد که watchOS 10 برای اپل واچ سری 4 و مدل‌های بعدی در روز دوشنبه، 18 سپتامبر منتشر خواهد شد.

هنگامی که به‌روزرسانی منتشر شد، کاربران باید فوراً خود را با عملکردهای جدید اختصاص داده شده به ژست‌های حرکتی و دکمه‌های فیزیکی رایج در اپل واچ خود آشنا کنند.

در واچ او اس 10، اکنون با فشار دادن دکمه کناری، به مرکز کنترل دسترسی پیدا می‌کنید، در حالی که کشیدن انگشت به سمت بالا از روی هر صفحه ساعت، ویجت‌هایی را در یک پشته هوشمند قابل تنظیم نشان می‌دهد که می‌توان آن را برای مشاهده اطلاعات مربوطه از آن‌ها عبور داد. چرخاندن Digital Crown به همین نتیجه می رسد.

بسیاری از اپلیکیشن‌های سهام به طور کامل با طراحی ساده‌تر و اطلاعاتی به‌روز شده‌اند. به عنوان مثال، آب و هوا، دما و شرایط مکان فعلی شما را نشان می دهد، با یک پیمایش سریع پیش بینی ساعتی را ارائه می دهد، بنابراین دیگر لازم نیست برای دریافت اطلاعات بیشتر ضربه بزنید.

اپل همچنین دو صفحه ساعت جدید، پالت و اسنوپی را اضافه کرده است، و به‌روزرسانی‌هایی برای تمرینات دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، همراه با ادغام‌های سلامت روان برای پشتیبانی از ویژگی‌های سلامت جدید در iOS 17 وجود دارد. کاربران می‌توانند با استفاده از Apple Watch وضعیت ذهنی و خلقی خود را ثبت کنند. ، با این دستگاه بینشی در مورد سلامت روان در طول زمان ارائه می دهد.

واچ او اس 10 همچنین از ویژگی آینده نام دراپ اپل در iOS 17 پشتیبانی می کند. NameDrop به‌جای تایپ کردن شماره افراد جدید برای تماس یا پیامک به‌طوری که شماره شما را داشته باشد، به شما این امکان را می‌دهد که آیفون خود را نزدیک آیفون خود نگه دارید تا جزئیات تماس را عوض کنید. NameDrop بین دو آیفون و بین آیفون و اپل واچ کار می کند. این ویژگی بین دو اپل واچ نیز کار می کند.

در جای دیگر، در Apple Fitness+، ویژگی جدید Custom Plans به کاربران این امکان را می دهد تا با انتخاب روز، مدت زمان، نوع تمرین، موسیقی و مربی، روال تمرین را تنظیم کنند.

اپل دیروز نسخه کاندید انتشار آپدیت آتی را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد. نامزد انتشار، یا RC، نشان دهنده نسخه نهایی نرم افزار است که برای عموم منتشر خواهد شد، و از کشف هر گونه اشکال توقف نمایش در لحظه آخر جلوگیری می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا