بررسی تخصصی

نمایشگاه حضوری E3 Gaming در ژوئن 2023 برگزار می شود، آیا اپل WWDC را دنبال خواهد کرد؟

نمایشگاه محبوب بازی E3 قرار است برای اولین بار در سه سال گذشته به صورت حضوری و با انجمن نرم افزار سرگرمی برگزار شود. امروز تاریخ ها را اعلام می کنیم. E3 از 13 ژوئن تا 16 ژوئن در مرکز کنوانسیون لس آنجلس برگزار می شود و بازگشت یک رویداد مهم حضوری نشان می دهد که ما می توانیم رویدادهای حضوری دیگری را در سال 2023 نیز مشاهده کنیم، از جمله کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل.

پخش زنده wwdc
WWDC 2020 و WWDC 2021 هر دو رویدادهای دیجیتالی بودند به دلیل همه‌گیری COVID-19 و محدودیت‌های مسافرتی در حال انجام. WWDC 2022 همچنین به صورت آنلاین میزبانی شد، اما یک رویداد تماشای حضوری برای توسعه دهندگان و اعضای منتخب رسانه وجود داشت.

WWDC 2023 می تواند شاهد بازگشت کامل به فرمت WWDC حضوری از سال 2019 و قبل باشد، و اپل قبلاً اعلام کرده است که با کاهش محدودیت ها آماده بازگشت به رویدادهای حضوری است. رویداد سپتامبر “Far Out” در تئاتر استیو جابز میزبانی شد و در حالی که از قبل ضبط شده بود، مخاطبان رسانه ای کاملی در آن حضور داشتند.

قبل از سال 2020، کنفرانس جهانی توسعه دهندگان یک رویداد حضوری بود که در مرکز کنوانسیون سن خوزه میزبانی می شد. تقریباً 5000 توسعه‌دهنده برای شرکت در این مراسم دعوت شدند و اپل به دلیل تقاضا از سیستم قرعه‌کشی برای انتخاب شرکت‌کنندگان استفاده کرد. اپل 1500 دلار برای بلیط WWDC دریافت کرد.

فرمت آنلاین مورد استفاده در سال های 2020 و 2021 کاملا رایگان بود و برای همه توسعه دهندگان در سراسر جهان باز بود. WWDC آنلاین اپل برای ارائه دسترسی به جلسات و آزمایشگاه‌ها برای تعداد بیشتری از توسعه‌دهندگان به خوبی کار کرده است، بنابراین دقیقاً رویداد سال آینده چگونه خواهد بود باید دید.

به احتمال زیاد اپل میزبان نوعی رویداد WWDC حضوری خواهد بود، اما می‌توانیم همچنان شاهد یک مؤلفه آنلاین قوی‌تر باشیم که منابع حیاتی را در اختیار همه توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد، حتی آن‌هایی که ممکن است نتوانند شخصاً در آن شرکت کنند.

اپل تا سال آینده برنامه های WWDC 2023 را اعلام نخواهد کرد. WWDC 2022 در اواخر ماه مه اعلام شد، اما اپل می‌تواند در سال 2023 اعلامیه‌ای زودتر از این را اعلام کند، اگر مؤلفه‌ای وجود داشته باشد که به توسعه‌دهندگان زمان برای خرید بلیط و اقامتگاه‌های مسافرتی بدهد.

WWDC اغلب در هفته اول ژوئن برگزار می شود، بنابراین اگر اپل بار دیگر یک بازه زمانی اوایل ژوئن را انتخاب کند، می توانیم رویداد سال آینده را از 5 ژوئن تا 9 ژوئن برگزار کنیم.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا