بررسی تخصصی

تبلیغ بازگشت به مدرسه اپل در ایالات متحده به زودی به پایان می رسد: آنچه می توانید دریافت کنید در اینجا آمده است

تبلیغ بازگشت به مدرسه اپل در ایالات متحده و کانادا تنها تا شش روز دیگر به پایان می رسد. با تبلیغات امسال، اپل یک کارت هدیه 150 دلاری را در کنار خرید یک مک واجد شرایط یا یک کارت هدیه 100 دلاری با خرید iPad Air یا iPad Pro ارائه می دهد.

ویژگی اپل بازگشت به مدرسه 2022
به عنوان یادآوری برای کسانی که ممکن است همچنان به دنبال استفاده از این تبلیغات با پایان یافتن آن باشند، خلاصه‌ای سریع از محصولات واجد شرایط برای تبلیغات را در زیر گردآوری کرده‌ایم.

مک بوک ایر M2

صفحه کلید m2 مک بوک ایر


مک بوک ایر جدید با تراشه سیلیکونی M2 اپل در طراحی نازک و سبک از 1099 دلار با تخفیف تحصیلی اپل شروع می شود. با کارت هدیه 150 دلاری، این بدان معناست که M2 ‌MacBook Air اساساً 949 دلار قیمت دارد و نسخه M1 را می‌توان حتی با قیمت کمتری داشت. علاوه بر این، اپل 20 درصد تخفیف در سرویس سه ساله AppleCare+ برای مک با قیمت 183 دلار ارائه می دهد.

مک بوک پرو و ​​آی مک 24 اینچی

24 اینچ imac و macbook monterey


برای مشتریان آموزشی که به مک‌های قدرتمندتر نیاز دارند، اپل مدل‌های مک‌بوک پرو 13، 14 و 16 اینچی خود را ارائه می‌کند. با گیفت کارت 150 دلاری پس از خرید، مک بوک پرو 13 اینچی اساساً 1049 دلار، 14 اینچی 1699 دلار و 16 اینچی 2149 دلار برای مشتریان هزینه خواهد داشت. 13 اینچی با تراشه سیلیکونی جدید اپل M2 ارائه می شود، در حالی که مدل های 14 اینچی و 16 اینچی دارای گزینه های تراشه M1 Pro و M1 Max هستند. iMac ‌M1 24 اینچی نیز پس از در نظر گرفتن کارت هدیه 150 دلاری، با قیمتی معادل 1099 دلار در دسترس است.

iPad Air و iPad Pro

ipad air 5 رنگ


آی‌پد ایر و آی‌پد پرو با تراشه سیلیکونی اپل M1 عرضه می‌شوند و عملکرد بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارند. هر دو آی پد علاوه بر کارت هدیه تبلیغاتی 100 دلاری، دارای 50 دلار تخفیف برای مشتریان آموزشی هستند. آی‌پد پرو که در اندازه‌های 11 و 12.9 اینچی ارائه می‌شود، با نمایشگرهای پیشرفته‌تر و اضافه شدن اسکنر LiDAR در مقایسه با آی‌پد ایر 10.9 اینچی عرضه می‌شود. هر دو خط آیپد از نسل دوم Apple Pencil و Magic Keyboard پشتیبانی می کنند.

انتظار می‌رود اپل در ماه آینده از مدل‌های ۱۱ اینچی و ۱۲.۹ اینچی آی‌پد پرو با تراشه سیلیکونی اپل M2 رونمایی کند و همچنین امکان به‌روزرسانی مدل‌های مک‌بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی وجود دارد. حتی با وجود مدل‌های جدید در افق، تبلیغات بازگشت به مدرسه به مشتریان فرصتی عالی برای دریافت مدل‌های نسل فعلی با مزایای اضافه کارت‌های هدیه ارائه می‌دهد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا