بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: فروش جمعه سیاه تخفیف‌های بزرگی را برای AirPods، Apple Watch و موارد دیگر ارائه می‌کند.

ما فقط دو هفته تا جمعه سیاه فاصله داریم و معاملات اپل در حال حاضر در نوسان است. ما بهترین قیمت‌های سال را در Apple Watch Series 9، AirPods 2، HomePod، HomePod mini و موارد دیگر در خلاصه‌ای از بهترین معاملات هفته دنبال می‌کنیم. برای نگاهی عمیق تر به بهترین معاملات جمعه سیاه فعلی، پست ما را در مورد معاملات اولیه جمعه سیاه اپل بررسی کنید.

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: فروش جمعه سیاه تخفیف‌های بزرگی را برای AirPods، Apple Watch و موارد دیگر ارائه می‌کند.توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

آنکر

انکر قرمز

 • چه معامله است؟ 25% تخفیف برای لوازم جانبی Anker بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آنکر
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Anker همیشه یک منبع قابل اعتماد برای معاملات در طول سال است و فصل جمعه سیاه قطعاً تفاوتی ندارد. این شرکت در حال حاضر 25 درصد تخفیف در کل سفارش شما را با خرید دو یا چند لوازم جانبی به طور همزمان، و همچنین چند تخفیف نقدی مستقیم بدون نیاز به بسته نرم افزاری ارائه می دهد.

اپل واچ سری 9

ساعت اپل 9 قرمز

 • چه معامله است؟ تخفیف 50 دلاری اپل واچ سری 9
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

یک معامله عالی در اوایل جمعه سیاه را می‌توان در اپل واچ سری 9 جدید یافت، که آمازون در حال حاضر 50 دلار تخفیف دارد. این شامل هر دو مدل GPS و تلفن همراه است، با قیمت‌هایی که اکنون از 349.00 دلار برای GPS 41 میلی‌متری شروع می‌شود که یک رکورد جدید قیمت پایین است.

AirPods 2

ایرپاد قرمز 3

 • چه معامله است؟ 60 دلار تخفیف برای AirPods 2 بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ والمارت
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

والمارت فروش جمعه سیاه خود را با تخفیف عمده در AirPods 2 آغاز کرد که اکنون با قیمت 69.00 دلار در دسترس است که از 129.00 دلار کاهش یافته است. آمازون برای مدت کوتاهی با این قیمت مطابقت داشت، اما ما دو روز است که بازگشت آن را ندیده‌ایم. این یک قیمت پایین تمام دوران جدید برای هدفون های 2019 و یک معامله عالی جمعه سیاه است.

هوم پاد

هومپاد قرمز

 • چه معامله است؟ 20 دلار تخفیف برای هوم پاد مینی و 19 دلار تخفیف برای هوم پاد (نسل 2) بگیرید
 • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ عکس OWC و B&H
 • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

توجه: اینها در شرایط نو هستند اما در بسته بندی فله عرضه می شوند.

تخفیف های قابل توجه هوم پاد برای جمعه سیاه رسیده است که از 78.99 دلار برای HomePod mini در OWC در شرایط جدید اما در بسته بندی فله و با 90 روز گارانتی محدود OWC شروع می شود. این یک رکورد کم قیمت برای بلندگوهای هوشمند کوچک است.

B&H Photo دارای نسل دوم هوم پاد با قیمت 279.99 دلار است که یکی دیگر از قیمت‌های پایین بی‌نظیر است که در همه رنگ‌ها موجود است.

میتونی پیدا کنی همه تخفیف های جمعه سیاه اپل در حال حاضر موجود است در پست اختصاصی ما برای هر چیز دیگری، ما همه بهترین معاملات فصل مربوط به اپل را در سایت خود پیگیری می کنیم خلاصه جمعه سیاه، بنابراین مطمئن شوید که در طول ماه برای لیستی به روز از همه قابل توجه ترین تخفیف هایی که برای جمعه سیاه 2023 خواهید یافت دوباره بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا