بررسی تخصصی

Best Buy برنامه ارتقا+ را به iPad Pro و Apple Watch Ultra گسترش می‌دهد

Best Buy امروز اعلام کرد که برنامه Upgrade+ خود را به iPad Pro و Apple Watch Ultra گسترش داده است. این برنامه که در اکتبر با مشارکت اپل راه اندازی شد، تامین مالی ماهانه بدون بهره را از طریق بانک شهروندان برای محصولات منتخب اپل خریداری شده از Best Buy در ایالات متحده، مشابه برنامه ارتقای آیفون اپل، فراهم می کند.

iPad pro 2022
این برنامه همچنین برای آخرین مدل های مک بوک ایر، مک بوک پرو، آی مک، مک استودیو و مک مینی از جمله مک بوک ایر جدید 15 اینچی در دسترس است.

پرداخت های ماهانه در سه سال تقسیم می شود. پس از 36 ماه، مشتریانی که آی‌پد پرو، اپل واچ اولترا یا مک واجد شرایط را خریداری می‌کنند، گزینه‌های ارتقا به دستگاه جدیدتر، پرداخت باقیمانده خرید در ماه سی و هفتم و نگهداری دستگاه، یا بازگرداندن دستگاه و خروج از برنامه

Upgrade+ همچنین به مشتریان این امکان را می دهد که برای خرید یک برنامه AppleCare+ برای دستگاه Apple خود و انتخاب لوازم جانبی Apple خود هزینه کنند. اعضای Best Buy Totaltech که از طریق این برنامه یک iPad Pro یا Apple Watch Ultra خریداری می کنند، تا 24 ماه تا زمانی که عضویت آنها فعال است، AppleCare+ را بدون هزینه اضافی دریافت می کنند.

جزئیات بیشتر در مورد برنامه ارتقاء+ در وب سایت Best Buy موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا