بررسی تخصصی

معاملات: آمازون دارای AirPods Pro 2 با قیمت 199.99 دلار، AirPods 3 با قیمت 149 دلار و AirPods 2 با قیمت 99 دلار است.

آمازون امروز مجموعه ای از تخفیف های AirPods را دارد، از جمله صرفه جویی در AirPods Pro 2، AirPods 3، و AirPods 2. در کل، اینها برخی از بهترین قیمت های سال تاکنون در هر مدل AirPods هستند و آمازون هر سه مورد را دارد. موجود است و امروز آماده ارسال است.

Airpods 2 و Pro 2 تخفیف دارای Triad آبی هستندتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با Verizon و Amazon است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

می توانید AirPods Pro 2 را برای آن تهیه کنید 199.99 دلار، از 249.00 دلار کاهش یافته است. ما به طور خلاصه شاهد تخفیف 194.99 دلاری بر روی این مدل در ماه مارس بودیم، اما این معامله نادر دیگر هرگز ظاهر نشد و معامله امروز همچنان به عنوان دومین قیمت عالی باقی مانده است.

علاوه بر این، آمازون قراردادی بر روی یکی از مدل‌های AirPods 3 دارد. می‌توانید AirPods 3 را با کیف شارژ لایتنینگ تهیه کنید 149.00 دلار، از 169.00 دلار کاهش یافته است. این حدود 10 دلار از قیمت پایین این مدل از AirPods 3 است، اما ما این قیمت را در ماه‌ها ردیابی نکرده‌ایم و معامله آمازون دومین گزینه خوب است.

در نهایت، آمازون AirPods 2 را برای آن در نظر گرفته است 99.00 دلار، از 129.00 دلار کاهش یافته است. اگرچه این قیمت در مجموع دومین قیمت برتر است، اما از فصل تعطیلات تاکنون شاهد قیمت پایین ایرپاد 2 نبوده‌ایم که این قیمت را به بهترین قیمت سال تاکنون در این مدل تبدیل کرده است. در Verizon مطابقت دارد.

ما فروش هر مدل از AirPods را در راهنمای بهترین تخفیف‌های AirPods دنبال می‌کنیم، بنابراین هنگام خرید هدفون‌های بی‌سیم، حتماً آن صفحه را نشانه‌گذاری کنید. از بهترین تخفیف های این هفته در محصولات اپل و لوازم جانبی مرتبط در خلاصه تخفیف های اختصاصی اپل ما مطلع شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا