بررسی تخصصی

اسکی بازان به طور تصادفی ویژگی تشخیص تصادف آیفون را فعال می کنند

به گزارش سایت خبری یوتا، ویژگی تشخیص تصادف تعبیه شده در مدل های جدید آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​اپل واچ باعث می شود اسکی بازان به طور تصادفی با خدمات اورژانس تماس بگیرند. KSL.

تشخیص تصادف اتومبیل آیفون 14 پرو
ویژگی تشخیص تصادف که برای احضار کمک در هنگام تشخیص تصادف اتومبیل طراحی شده است، می تواند در استراحتگاه های اسکی فعال شود و اعزام کنندگان سامیت کانتی در یوتا شاهد افزایش تماس های 911 بوده اند.

سوزی باترفیلد، ناظر مرکز اعزام سامیت شهرستان سامیت، گفت: “ما تماسی دریافت خواهیم کرد که می گوید صاحب این ساعت اپل یا آیفون یا تصادف شدیدی داشته است یا در تصادف رانندگی درگیر شده است.” KSL.

با بسیاری از فعال‌سازی‌ها، مردم در ابتدا پاسخ نمی‌دهند زیرا از برقراری تماس مطلع نیستند. باترفیلد گفت: “آنها معمولاً می گویند: “اوه، متاسفم، من داشتم اسکی می کردم. همه چیز خوب است.”

روزانه 3 تا 5 تماس اضطراری از دستگاه‌های اپل دریافت می‌شود و تاکنون هیچ‌یک عمداً فعال نشده است. باترفیلد گفت که او از تماس های تصادفی اهمیتی نمی دهد زیرا این ویژگی می تواند در شرایط اضطراری واقعی مفید باشد.

کاربران Reddit تایید کرده‌اند که اسکی می‌تواند ویژگی Crash Detection را فعال کند، یکی از کاربران توضیح می‌دهد که در حال پایین آمدن از تپه‌ای با سرعت متوسط ​​بوده است که اپل واچ او شروع به شماره‌گیری 911 کرد.

اگر اصلاً با هر سرعتی اسکی می کنید، ممکن است بخواهید تشخیص تصادف را در آیفون 14 خود خاموش کنید. من دیروز برای اولین بار بیرون بودم. تلفنم را در جیبم داشتم و با سرعتی کاملاً معتدل به پایین تینکربل می‌رفتم و در دومین دور سال خود چند دور با شعاع کوتاه انجام می‌دادم. برای اینکه بفهمید چقدر معتدل بودم، همین الان از یک تابلوی آهسته با 3 گشت ایمنی کنارش رد شدم و هیچکدام حتی یک ابرو برایم بالا نیاوردند! من ایستادم تا منتظر همسرم باشم و تلفنم بلافاصله شروع به داد و فریاد کرد “آیا تصادف کردی؟ ما تا 20 ثانیه دیگر با اورژانس تماس می گیریم! ووووو!” من آن را در اسرع وقت خاموش کردم و سپس بلافاصله تمام عملکردهای اعلان اضطراری را خاموش کردم.

علاوه بر تشخیص تصادف در مدل‌های آیفون 14، اپل واچ سری 8، اپل واچ جدید SE و اپل واچ اولترا، یک ویژگی تشخیص سقوط نیز در طیف وسیعی از دستگاه‌های اپل وجود دارد که می‌تواند منجر به تماس‌های اضطراری نیز شود. .

باترفیلد گفت که او خاموش کردن ویژگی‌های ایمنی آیفون و اپل واچ را توصیه نمی‌کند. او گفت: «ما بدش نمی‌آییم که این تماس را بگیریم، زیرا اگر واقعاً اتفاقی افتاده باشد، می‌خواهیم بتوانیم با شما تماس بگیریم.

ویژگی Crash Detection در مدل‌های جدید آیفون و اپل واچ نیز توسط ترن هوایی فعال شده است و همین امروز، اپل یک به‌روزرسانی iOS 16.1.2 را منتشر کرد که شامل «بهینه‌سازی‌های تشخیص خرابی» است. اپل اطلاعاتی در مورد معنای این موضوع ارائه نکرده است، اما احتمالاً هدف آن کاهش دادن راه‌اندازی تصادفی در مواردی است که تصادف رانندگی واقعی رخ نداده است.

ممنون، جاستینی!

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا