بررسی تخصصی

لوازم جانبی طراحی تخته تاریک برای iPad اکنون در دسترس است

Astropad که به دلیل نرم افزار Astropad Studio و Luna Display دانگل برای اتصال iPad به Mac شناخته شده است، امروز از در دسترس بودن سطح طراحی Darkboard جدید خود که برای استفاده با iPad طراحی شده است، خبر داد.

تخته تاریک
هدف Darkboard ارائه روشی ارگونومیک برای طراحی و ترسیم بدون توجه به جایی است که هستید. تخته تاریک از یک ماده فوم سفت و سخت ساخته شده است که وزن آن 1.4 پوند است و طراحی فوم آن باعث ایجاد بالشتک و پشتیبانی از بازو و مچ می شود.

طبق گفته آستروپاد، Darkboard برای استفاده روی مبل، رختخواب و موقعیت‌هایی که ارگونومی ایده‌آل در دسترس نیست، ایده‌آل است. هنگامی که یک سطح صاف برای کار دارید، یک پایه تاشو وجود دارد که به عنوان سه پایه یا در جهت عمودی کامل عمل می کند.

یک قاب پلی کربنات، iPad را در هر زاویه ای در جای خود نگه می دارد، بنابراین Darkboard را می توان در جهت گیری های مختلف استفاده کرد. بین نمایشگر آی پد و لبه بدنه فوم 1 میلی متر فاصله وجود دارد تا در صورت افتادن تخته تاریک، آی پد را ایمن نگه دارد.

Astropad شامل یک بریدگی برای دوربین، دسترسی به پورت شارژ و یک جیب برای نگه داشتن قلم اپل است. تخته تاریک 18 اینچ طول، 14 اینچ عرض و یک اینچ ضخامت دارد و برای حمل و نقل، دسته های شیاردار تعبیه شده است.

دو اندازه در دسترس وجود دارد، یکی متناسب با نسل سوم آیپد پرو 12.9 اینچی یا جدیدتر و دیگری متناسب با مدل های 11 اینچی آی پد پرو و ​​آی پد ایر.

Darkboard در سپتامبر 2022 در Kickstarter راه‌اندازی شد و سفارش‌ها در ماه مارس به مشتریان رسید، اما اکنون برای خرید عمومی در دسترس است. Darkboard را می توان از وب سایت Astropad با قیمت 120 دلار خریداری کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا