بررسی تخصصی

تخفیف‌ها: آی‌مک‌های M1 اپل با قیمت‌های پایین همیشه در آمازون تا ۱۹۹ دلار تخفیف دارند.

امروز ما شاهد بازگشت قیمت های کم سابقه در هر سه مدل iMac 24 اینچی در آمازون هستیم. فقط رنگ‌های انتخابی در هر پیکربندی موجود است، اما همه مدل‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده در این مقاله در انبار هستند و آماده ارسال امروز از آمازون هستند.

iMac Deals Tealتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خرید می‌کنید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

این مدل با GPU 7 هسته ای/256 گیگابایت iMac شروع می شود 1149.99 دلار، از 1299.00 دلار کاهش یافته است. این فروش در رنگ‌های آبی و صورتی در دسترس است و قیمت پایینی برای مدل پایه M1 iMac در آمازون است.

ثانیا، پردازنده گرافیکی 8 هسته ای/256 گیگابایتی آی مک پایین است 1,349.00 دلار در رنگ های نارنجی و زرد، از 1,499.00 دلار. ماه گذشته شاهد بودیم که همه رنگ‌های این iMac به این قیمت کم رکورد زدند، بنابراین اگرچه رنگ‌های بیشتری ممکن است به زودی به فروش برگردند، در حال حاضر بهترین گزینه برای صرفه‌جویی روی این دو گزینه رنگی است.

در نهایت، ما پردازنده گرافیکی 8 هسته ای/512 گیگابایتی iMac را با قیمت 1499.99 دلار، از 1,699.00 دلار کاهش یافته است. این مدل فقط در رنگ‌های نقره‌ای و آبی موجود است و شدیدترین تخفیفی است که تا به حال بر روی این مدل بالاتر از iMac 24 اینچی مشاهده کرده‌ایم.

توجه: تا زمان تسویه‌حساب، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد.

خریداران باید توجه داشته باشند که برای مدل‌های GPU 7 هسته‌ای/256 گیگابایتی (صورتی) و 8 هسته‌ای GPU/512 گیگابایتی iMac، تا زمانی که به صفحه پرداخت مراجعه نکنید، قیمت معامله را مشاهده نخواهید کرد. در آن مرحله آمازون به طور خودکار یک کد کوپن را برای سفارش اعمال می کند و این iMac ها را به قیمت پایین خود کاهش می دهد.

می‌توانید با مراجعه به راهنمای بهترین تخفیف‌های iMac ما، فروش‌های جاری در خط iMac اپل را پیگیری کنید. در آنجا، ما بهترین پیشنهادات iMac را از Amazon، Adorama، B&H Photo و سایر خرده‌فروش‌ها پیگیری می‌کنیم، بنابراین اگر برای اولین بار است که iMac خریداری می‌کنید یا به ارتقای آن فکر می‌کنید، حتماً مرتباً بررسی کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا