بررسی تخصصی

مشخصات به روز شده Matter 1.2 از انواع دستگاه های جدید پشتیبانی می کند و باعث بهبود عملکرد می شود

اتحادیه استانداردهای اتصال (CSA) که اپل یکی از اعضای آن است، امروز اعلام کرد که مشخصات به روز شده Matter 1.2 برای سازندگان دستگاه ها و پلتفرم ها در دسترس است. Matter 1.2 پشتیبانی از انواع دستگاه های دیگر را اضافه می کند و پیشرفت هایی را در Matter به ارمغان می آورد. Matter یک پروتکل خانه هوشمند است که به دستگاه ها اجازه می دهد در چندین پلتفرم از جمله HomeKit کار کنند.

مشخصات به روز شده Matter 1.2 از انواع دستگاه های جدید پشتیبانی می کند و باعث بهبود عملکرد می شود
با Matter 1.2، Matter Support را می توان به یخچال ها، دستگاه های تهویه مطبوع اتاق مستقل، ماشین ظرفشویی، ماشین های لباسشویی، جاروبرقی های روباتیک، آلارم های دود و مونوکسید کربن، سنسورهای کیفیت هوا، تصفیه کننده های هوا و فن ها اضافه کرد.

هوم کیت اپل از برخی از این نوع دستگاه‌ها مانند مانیتورهای کیفیت هوا، تصفیه‌کننده‌های هوا و هشدارهای دود پشتیبانی می‌کند، اما ممکن است اپل برای افزودن پشتیبانی از Matter 1.2 نیاز به به‌روزرسانی‌های هوم کیت داشته باشد.

Matter 1.2 همچنین بهبودهایی را برای سوئیچ‌های چند واحدی و وسایل چند نوری، همراه با برچسب‌های معنایی و بهبود وضعیت‌های عملیاتی دستگاه اضافه می‌کند، که باید گزینه‌های بیشتری را برای محصولات پیچیده‌تر خانه هوشمند به سازندگان دستگاه بدهد.

طبق CSA، Matter 1.2 شامل پیشرفت هایی در تست و صدور گواهینامه است که به شرکت ها اجازه می دهد محصولات را سریعتر به بازار عرضه کنند.

گواهینامه Matter 1.2 از هم اکنون باز است و انتظار می رود دستگاه ها و بهبودهای Matter 1.2 اواخر امسال در بازار در دسترس قرار گیرند. اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات را می توان در وب سایت CSA یافت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا