بررسی تخصصی

قاب های Fine Woven اپل برای آیفون 15 همچنان به شدت مورد انتقاد قرار می گیرند

قاب‌های جدید FineWoven اپل برای مدل‌های آیفون 15 از زمانی که در اوایل ماه جاری منتشر شدند، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، به طوری که برخی از مشتریان و رسانه‌ها نسبت به خراشیدگی و لکه‌دار شدن قسمت بیرونی پارچه شکایت داشتند. ما برخی از بازخوردهای منفی هفته گذشته را جمع بندی کردیم و شکایات همچنان ظاهر شد.

iPhone 15 Pro Fine Woven
در یک 512 پیکسل یکی از بنیانگذاران Relay FM، Stephen Hackett، در پست وبلاگ روز یکشنبه، عکسی از قاب FineWoven خود را با بریدگی پورت USB-C نامناسب به اشتراک گذاشت، که در نتیجه پیچ پنتالوب سمت راست درگاه USB-C تا حدی نمایان شد.

او نوشت: “این یک چیز است که این موارد از نظر مواد ناامید کننده هستند، اما این سطحی از شلختگی است که واقعاً من را از طرف اپل شگفت زده می کند.” من می‌دانم که همه نمونه‌های موجود در آنجا به بدی مثال من نیستند، اما حال و هوای اطراف این پرونده خوب نیست.»

برش FineWoven USB C

عکس: استیون هکت

در رسانه‌های اجتماعی، برخی از کاربران ادعا کردند که بریدگی USB-C فقط به دلیل زاویه‌ای که عکس گرفته شده است ناهمتراز به نظر می‌رسد، اما کاربران دیگر پاسخ دادند: عکس های مستقیم مورد FineWoven با همین موضوع. همه موارد این مشکل را ندارند، اما به نظر می رسد چندین مشتری تحت تأثیر قرار گرفته اند.

علاوه بر این، پارکر اورتولانی و MacRumors سردبیر هارتلی چارلتون عکس‌های به اشتراک گذاشته شده از قاب‌های FineWoven با آسیب‌های قابل مشاهده در فروشگاه‌های اپل. یک کارمند ناشناس و ادعایی اپل استور به همین ترتیب ذکر شده است در پستی در X، قبلا توییتر.

اپل FineWoven را به عنوان یک ماده “ریز جناغی بادوام” توصیف می کند که از 68٪ پلی استر بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده است و گفت که این ماده دارای ردپای کربن به میزان قابل توجهی نسبت به چرم است. در اوایل ماه جاری، اپل اعلام کرد که دیگر از چرم در هیچ محصول یا لوازم جانبی جدیدی استفاده نخواهد کرد، زیرا این بخشی از تلاش‌های خود برای مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی است.

اندازه‌گیری دقیقاً میزان بازخورد منفی برای کیس‌های جدید FineWoven دشوار است، اما مطمئناً به نظر می‌رسد که این مواد تاکنون کاملاً نامحبوب بوده‌اند. ما برای اظهار نظر با اپل تماس گرفته‌ایم و در صورت شنیدن این خبر، این داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا