بررسی تخصصی

«بسیار وحشتناک» و دیگر واکنش‌های اولیه به لوازم جانبی جدید Fine Woven اپل

اپل فروش لوازم جانبی چرمی را متوقف کرده است و این شرکت ادعا می‌کند که طیف وسیعی از قاب‌ها و لوازم جانبی آیفون «FineWoven» به طور کلی سازگار با محیط زیست هستند. اما در دادگاه افکار عمومی، واکنش های اولیه به انتخاب مواد جایگزین اپل به نظر می رسد به سمت انتهای منفی طیف روند.

مورد ریز بافت لبه

اعتبار تصویر: Nilay Patel of آستانه

اپل گزینه پارچه ای جدید را “میکروتیل لوکس و بادوام” می نامد و قاب های آیفون FineWoven را 59 دلار، کیف پول MagSafe را 59 دلار، دارنده های AirTag را 35 دلار و بند اپل واچ را 99 دلار قیمت گذاری کرده است.

به نظر می‌رسد که کیفیت قاب‌های آیفون به‌ویژه برخی از مشتریان را عصبانی کرده است MacRumors اعضای انجمن اظهار داشتند که پرونده ها را بازگردانده اند. به گفته‌ی inducecurrent پوستر، «بعد از اینکه شخصاً آن را نگه دارید، بیشتر شبیه یک کیف 10 دلاری ارزان از آمازون به نظر می‌رسد تا با کیفیت اپل، به خصوص در این قیمت.»

یکی دیگر از اعضای انجمن گفت: دریافت و برگشت. “تقریباً مانند مقوا احساس ارزانی داشت.” EvanEiga پاسخ داد: “قاب به خودی خود IMO خوبی است، اما من مطمئن نیستم که آیا هزینه ی ممتاز ارزش آن را دارد یا خیر. کیف های چرمی بسیار زیباتر به نظر می رسید. من همه طرفدار طبیعت مادر هستم، اما وقتی نوبت به قیمت پول می رسد، قاب FineWoven است. فقط پایین تر از سطح است.” اکثر پاسخ دهندگان به الف MacRumors نظرسنجی انجمن تا اینجا به نظر می رسید موافق است.

یافتن واکنش های مثبت مشتری در توییتر (X) به همان اندازه سخت است. کاربر X می‌گوید: «از زمان آیفون ۷ از قاب‌های اپل برای گوشی‌هایم استفاده می‌کردم @eggbutspam، “اما من هرگز یک قاب را به این سرعت پس نداده ام که با قاب FineWoven که جمعه گذشته از قبل سفارش دادم انجام دادم. FineWoven به نظر سطل زباله مطلق است.”

یکی از کاربران Reddit گزارش داد: «همین الان مال من را از طریق نامه دریافت کردم. “این اساساً مانند یک روبالشی پلی استری است که در یک پوسته پلاستیکی قرار داده شده است. من از آن متنفر نیستم، اما 60 دلار نوعی توهین است.”

Redditor دیگری پاسخ داد: “اینجا هم همینطور.” جنس این ماده بسیار زیبا به نظر می‌رسد، اگرچه 0% شبیه چرم یا جیر است و قطعاً 60 دلار ارزش ندارد.

باندهای ظریف 2023
شاید تندترین انتقادها از آن طرف بوده است آستانهآلیسون جانسون که قاب های جدید آیفون را نامیدواقعا بد» و خط لوازم جانبی FineWoven اپل را به طور کلی «به طور کلی وحشتناک» توصیف کرد.

وقتی کیف پول MagSafe را از جعبه بیرون آوردم، به وضوح می‌توانستم مکان‌هایی را ببینم که قبلاً در لبه‌های آن فرسوده شده بود. پرزهای کمی هم بلافاصله روی پارچه گیر کرد. و سپس آزمایش ناخن وجود دارد.

…وقتی FineWoven را خراش می دهید، نتایج ظاهراً دائمی هستند. هنگامی که برای اولین بار این کیس ها را پس از برداشتن آنها در اپل پارک بازرسی کردیم، Nilay Patel سردبیر Verge یکی را برداشت و پنج بار ناخن هایش را روی آن کشید – و این تنها چیزی بود که طول کشید تا ردی از خراش های پاک نشدنی روی پارچه باقی بماند. . خراش ها بعد از یک هفته هنوز وجود دارند، مهم نیست که چند بار سعی کردم با مالیدن انگشتم روی آن، آن را پاک کنم.

با توجه به اینکه بسیاری از مشتریان آیفون 15 و اپل واچ سری 9 هنوز لوازم جانبی FineWoven خود را انتخاب نکرده‌اند، خیلی زود است که نتیجه بگیریم که این نظرات اولیه موافق توافق گسترده‌ای را نشان می‌دهند، اما تا کنون بهترین تبلیغ برای طیف لوازم جانبی جدید FineWoven اپل نبوده است. آیا یکی از کیس ها یا باندهای جدید را خریده اید؟ نظر خود را در مورد آنها در نظرات با ما در میان بگذارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا