بررسی تخصصی

اپل Tap to Pay را روی آیفون در برزیل راه اندازی کرد

اپل از راه‌اندازی Tap to Pay در آیفون در برزیل خبر داده است که به فروشندگان مستقل، تجار کوچک و خرده‌فروشان بزرگ در این کشور اجازه می‌دهد تا از آیفون‌ها به عنوان پایانه پرداخت استفاده کنند.

Apple Tap to Pay در آیفون فایله تراکنش BR
این ویژگی که در فوریه 2022 معرفی شد، به آیفون‌های سازگار اجازه می‌دهد تا پرداخت‌ها را از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس و سایر کیف پول‌های دیجیتال، تنها با استفاده از آیفون بپذیرند – هیچ سخت‌افزار اضافی یا دستگاه کارت اعتباری مورد نیاز نیست.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون از فناوری NFC برای احراز هویت ایمن پرداخت‌های بدون تماس استفاده می‌کند، به‌علاوه این ویژگی از ورود پین که شامل گزینه‌های دسترسی است نیز پشتیبانی می‌کند.

جنیفر گفت: «Tap to Pay on iPhone به شرکت‌ها در سراسر جهان و در هر اندازه – از فریلنسرها گرفته تا خرده‌فروشان بزرگ – کمک کرده است تا تجربیات پرداخت جدیدی را ارائه دهند، و ما هیجان‌زده هستیم که یک راه‌حل پرداخت آسان، ایمن و خصوصی را برای بازرگانان برزیلی ارائه کنیم.» بیلی، معاون اپل در Apple Pay و Apple Wallet: “برزیل کشوری با کارآفرینی بزرگ است و اکنون شرکت‌ها این امکان را خواهند داشت که پرداخت‌ها را با رویکرد در همه مکان‌های عملیاتی بپذیرند.”

Cloudwalk اولین پلتفرم پرداختی است که Tap to Pay در آیفون را به مشتریان تجاری مستقر در برزیل خود ارائه می‌کند و Stone، Nubank، SumUp و Granito به زودی عرضه می‌شوند.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون به آیفون XS یا مدل‌های جدیدتر نیاز دارد و مانند هر تراکنش معمولی Apple Pay برای مشتریان کار می‌کند. فروشندگان فقط باید برنامه را باز کنند، فروش را ثبت کنند و آیفون خود را به خریدار ارائه دهند، سپس خریدار می تواند از روش پرداخت بدون تماس مناسب استفاده کند.

Tap to Pay در iPhone برای بیش از 700000 کسب‌وکار دیگر در سراسر ایالات متحده در دسترس است و فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده نیز این ویژگی را عرضه کرده‌اند. برزیل ششمین منطقه ای است که از Tap to Pay پشتیبانی می کند، پس از عرضه مشابه در بریتانیا، استرالیا، تایوان و هلند در اوایل سال.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا