بررسی تخصصی

رفتن به WWDC؟ از طریق ابزار ردیابی Flighty با سایر توسعه دهندگان ملاقات کنید

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل از دوشنبه هفته آینده آغاز می شود و از اواخر این هفته، توسعه دهندگانی که به صورت حضوری برای شرکت در آن دعوت شده اند، پروازهایی را برای رسیدن به کوپرتینو، کالیفرنیا انجام خواهند داد.

پروازی wwdc 2023
توسعه دهنده رایان جونز امروز از راه اندازی یک ابزار مفید ردیابی پرواز برای کسانی که شرکت می کنند خبر داد که از طریق برنامه ردیابی پرواز Flighty در دسترس است. شرکت‌کنندگان WWDC می‌توانند پروازهای خود را به وب‌سایت Flighty WWDC 2023 اضافه کنند تا توسعه‌دهندگان دیگری را ببینند که از همان فرودگاه‌ها پرواز می‌کنند و ممکن است در همان پروازها باشند.

تاریخ ها به اشتراک گذاشته نمی شوند، شماره پروازها و خطوط هوایی نیز به اشتراک گذاشته نمی شود، اما توسعه دهندگان می توانند نام خود را اضافه کنند تا ببینند چه کسانی به فرودگاه های محلی خود می آیند و از آنها می آیند. این سایت همچنین نگاهی به داده های جمعی جالبی دارد، مانند تعداد کشورهایی که توسعه دهندگان از آنها پرواز می کنند، فرودگاه ها، مسافت طی شده و موارد دیگر.

نمای نقشه همه پروازهای ورودی را در یک نگاه نشان می دهد و با کلیک کردن روی یک مکان، توسعه دهندگانی که از آن منطقه آمده اند را نشان می دهد. استفاده از این ابزار رایگان است و از طریق وب سایت Flighty در دسترس است.

Flighty یک برنامه ردیابی پرواز قوی است که تمام اطلاعات پروازی را که قبل از سفر به آن نیاز دارید ارائه می دهد. این برنامه اعلان‌های سریعی در مورد هر گونه تغییر ارائه می‌کند، به شما در مورد تاخیرهای احتمالی بر اساس هواپیماهای ورودی دیرهنگام هشدار می‌دهد، و اطلاعاتی را در یک نگاه در مورد زمان حرکت/رسیدن، شماره دروازه، مکان‌های دریافت چمدان و موارد دیگر ارائه می‌دهد.

Flighty برای بارگیری رایگان است، اما باز کردن قفل همه ویژگی ها نیاز به یک اشتراک حرفه ای دارد. [Direct Link]

داستان های محبوب

Google I/O 2016: Assistant، Home، Allo، Duo، Android N و موارد دیگر

Google امروز میزبان برنامه‌نویسان I/O سالانه خود در آمفی تئاتر Shoreline در Mountain View، کالیفرنیا بود و چندین محصول و خدمات جدید مرتبط با Android، جستجو، پیام‌رسانی، اتوماسیون خانگی و موارد دیگر را اعلام کرد. دستیار Google Assistant Google به عنوان یک “دستیار مکالمه” توصیف می شود که بر اساس Google Now بر اساس گفتگوی دو طرفه ساخته می شود. از این ابزار می توان به عنوان مثال …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا