بررسی تخصصی

رولت وب برای آیفون به شما امکان می دهد تا از طریق وب سایت های مورد علاقه خود بکشید

Web Roulette یک برنامه سبک وزن است که به تازگی از Impending، طراحان برنامه پشت بازی محبوب Heads Up و برنامه لیست سازی Clear، راه اندازی شده است. Web Roulette یک برنامه مرورگر بازطراحی شده است که به شما امکان می دهد سایت های مورد علاقه خود را یکی پس از دیگری بکشید، بنابراین بهتر می توانید از مطالب جدید مطلع شوید.

برنامه رولت وب
رابط وب رولت با لیستی از وب سایت های محبوب در دسته بندی هایی مانند فناوری، فرهنگ پاپ، اخبار، بازی، سبک زندگی، اجتماعی، خرید، ورزش، مد و تجارت پر شده است، بنابراین می توانید آن را دانلود کنید، باز کنید، موارد دلخواه خود را انتخاب کنید. و شروع به کشیدن انگشت کنید، اما با سفارشی سازی بهترین کار را انجام می دهد.

شما باید سایت هایی را که به طور منظم در طول روز بازدید می کنید انتخاب کنید، و اگر در لیست ارائه شده نیستند، می توانید آنها را اضافه کنید. هنگامی که برنامه را بارگیری کردید، به تجربه مرورگر متمرکز و تک سایتی منتقل می شود. اولین صفحه وب در لیست را بارگیری می کند و می توانید برای دسترسی به صفحات وب اضافی، انگشت خود را به چپ یا راست بکشید.

ایده این است که در طول روز تند تند بکشید تا محتوای جدیدی را در صفحاتی که دوست دارید بازخوانی کنید ببینید. برای سایت هایی مثل MacRumorsبرای مثال، هر بار که از طریق روال کشیدن صفحه به آن می‌رسید، نسخه به‌روزی از صفحه اول را مشاهده خواهید کرد. می‌توانید بدون نیاز به رفتن به Safari و هر بار که می‌خواهید محتوای جدید دریافت کنید، در وب‌سایت خود به چپ یا راست بکشید یا برگه‌ها را تغییر دهید.

این برنامه درست مانند هر مرورگر وب دیگری کار می کند، بنابراین می توانید به استوری ها ضربه بزنید و با کشیدن انگشت دیگری به جایی که بودید برگردید.

به عنوان یک امتیاز کوچک، با تند کشیدن از طریق برنامه، تکان هایی دریافت خواهید کرد. با تکان دادن آیفون یک وب سایت تصادفی و جالب ایجاد می شود که ممکن است توجه شما را جلب کند و مطالب تازه ای برای خواندن به شما بدهد. کش رفتن و تکان دادن از قبل ذخیره می شوند و زمان بارگذاری را کاهش می دهند.

کشیدن انگشت روی آیفون یک حرکت طبیعی است، و مرور وب‌سایت‌ها به این روش سریع و راحت است، به‌علاوه وقتی تکان می‌دهید، مکانیک لمسی رضایت‌بخشی وجود دارد. استفاده از Web Roulette رایگان است و می‌توانید آن را از اپ استور دانلود کنید. [Direct Link]

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا