بررسی تخصصی

بررسی: Lanyard Incase به خوبی با AirPods Pro 2 جفت می شود، اما نسبتاً گران است

قاب شارژ نسل دوم AirPods Pro اپل مجهز به مجموعه ای از سوراخ های فلزی کوچک در سمت راست است که سوراخ هایی برای قرار دادن یک بند طراحی شده است. اپل بند ایرپاد پرو را ارائه نمی دهد و در واقع فقط یکی از آن ها را در وب سایت خود و در فروشگاه های خرده فروشی به فروش می رساند.

بند طناب جدا شده
Inase Lanyard با قیمت 12.95 دلار و با در نظر گرفتن AirPods Pro طراحی شده است و در همان روز عرضه هدفون های جدید عرضه می شود. بند طناب دارای یک بند نازک خاکستری است که به سوراخ های AirPods Pro می لغزد و سپس حلقه می شود تا به طور ایمن ثابت شود.

حلقه ایرپادهای طناب دار


این یک طرح بند استاندارد شده است که برای انواع لوازم جانبی استفاده می شود، و اگر یک نشان پوشیده باشید یا یک قاب گوشی هوشمند با حلقه بند در دسترس داشته باشید، احتمالاً با آن آشنا هستید. حلقه ای که به AirPods Pro متصل می شود به نوبه خود به یک گیره پلاستیکی خاکستری روشن تر متصل می شود و در انتهای گیره پلاستیکی، یک حلقه بافته خاکستری بلندتر و ضخیم تر وجود دارد که می تواند دور مچ دست پیچیده شود یا روی یک کوله پشتی حلقه شود. بند کیف

بند بند در دست


من دوست دارم AirPods Pro خود را به یک زیپ درونی داخل کوله پشتی خود وصل کنم و در عین حال آن را از دید پنهان کنم، در دسترس باشد. گیره فوق را می توان برای اتصال بند Incase به اشیاء استفاده کرد زیرا می توانید آن را حلقه کنید و سپس بند را در لبه گیره قرار دهید. گیره محکم است، بنابراین احساس امنیت می کند. از مچ بند هم برای حمل ایرپاد پرو در مواقعی که کیف همراهم نیست استفاده کرده ام و احساس می کنم راحت و مطمئن است. من از طرح بافته شده استقبال می کنم، اما طرح تمام خاکستری آن خسته کننده است. ای کاش Apple و Incase Lanyard Incase را در طیف رنگی بهتری عرضه می کردند.

کوله پشتی بند دار


اگر از Inase Lanyard برای اتصال ایرپاد پرو به کلیدها، مچ دست یا قسمت بیرونی کیف استفاده می کنید، شایان ذکر است که هیچ مکانیزمی وجود ندارد که قاب خود ایرپاد پرو را محکم کند. اگر درب AirPods Pro 2 باز شود، AirPods شما ممکن است بیفتد.

اینکز می گوید که طول بند 9.25 اینچ است و برای استفاده به عنوان مچ بند، اگر کمی بلند باشد، به نظر می رسد طول خوبی دارد. من برای کشیدن دو طرف گیره پلاستیکی تلاش کردم و بند به خوبی ساخته شده و بادوام است.

بند بسته از نزدیک


در مجموع، اینکس بند خوب است، و من هیچ شکایتی در مورد آن ندارم. این به هدف خود عمل می کند و به نظر می رسد که برای مدتی طولانی باقی خواهد ماند. من می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که با قیمت 13 دلار، نمی‌تواند بانک را خراب کند، اما نسبتاً گران است. در Amazon.com، می‌توانید بسته‌های چندگانه تسمه‌ای را با نصف قیمت بخرید، زیرا می‌توانید از هر بند با طرح حلقه لاغر استفاده کنید.

نحوه خرید

Inase Lanyard را می توان از فروشگاه آنلاین اپل با قیمت 12.95 دلار خریداری کرد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا