بررسی تخصصی

اینستاگرام برای پیروی از قوانین اپ استور، گزینه ای برای حذف اکانت در اپلیکیشن iOS اضافه می کند

اینستاگرام این هفته از گزینه جدیدی پشتیبانی کرد که امکان حذف اکانت اینستاگرام به طور مستقیم در برنامه اینستاگرام را فراهم می کند. اینستاگرام اکنون با دستورالعمل به روز شده اپ استور مطابقت دارد که به همه برنامه هایی که ایجاد حساب را ارائه می دهند ملزم می کند حذف حساب را نیز ارائه دهند.

ویژگی اینستاگرام 2
اپل به توسعه دهندگان گفت که برنامه هایی که ایجاد حساب کاربری را ارائه می دهند باید از 30 ژوئن 2022 از حذف حساب نیز پشتیبانی کنند، بنابراین اینستاگرام منتظر ضرب الاجل برای افزودن این ویژگی بود.

طبق دستورالعمل‌های اپل، برنامه‌ها باید گزینه حذف حساب کاربری را برای کاربران آسان کنند و برای یک برنامه کافی نیست که به طور موقت یک حساب را غیرفعال یا غیرفعال کند. یک حساب کاربری باید به همراه تمام داده های شخصی قابل حذف باشد.

حذف اکانت اینستاگرام


همانطور که توسط TechCrunchپیش از این، کاربران اینستاگرام مجبور بودند برای حذف اکانت خود به مرورگر وب روی رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه وارد شوند. همچنین یک گزینه درون برنامه ای برای غیرفعال کردن حساب وجود داشت، اما همانطور که در بالا ذکر شد، اپل به گزینه های حذف کامل حساب نیاز دارد.

با باز کردن تنظیمات، انتخاب اکانت و انتخاب گزینه حذف اکانت می توان اکانت های اینستاگرام را در اپلیکیشن اینستاگرام حذف کرد. اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که بین حذف یا غیرفعال کردن اکانت خود یکی را انتخاب کنند و گزینه حذف تمام محتوا را برای همیشه حذف می کند.

یک دوره 30 روزه وجود دارد که در آن می توانید نظر خود را در مورد حذف حساب خود تغییر دهید، زیرا دستورالعمل های اپل اجازه می دهد تا قبل از حذف دائمی حساب، تاخیر ایجاد شود. کسانی که پس از درخواست حذف دوباره وارد اینستاگرام می شوند، می توانند حذف را متوقف کنند.

در بیانیه ای به TechCrunchاینستاگرام اعلام کرد که می‌خواهد به افراد راه‌های بیشتری برای کنترل تجربه و زمان صرف شده در اینستاگرام ارائه دهد، بدون اینکه اشاره کند که این یکی از الزامات اپل است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا