بررسی تخصصی

اپل سومین نسخه بتای عمومی iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را با اپلیکیشن Freeform، پشتیبانی از صفحه نمایش خارجی Stage Manager و موارد دیگر منتشر کرد.

اپل امروز سومین بتای به‌روزرسانی‌های iOS 16.2 و iPadOS 16.2 را برای آزمایش‌کنندگان عمومی بتا عرضه کرد و این نرم‌افزار را در اختیار عموم قرار داد. نسخه بتای امروز یک هفته پس از انتشار دومین نسخه بتا عمومی توسط اپل انجام شد.

آزمایش‌کنندگان بتای عمومی که در برنامه آزمایشی رایگان اپل ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند پس از نصب گواهینامه مناسب از وب‌سایت Public Beta، نسخه‌های بتای iOS و iPadOS 16.2 را از طریق هوا دانلود کنند.

iOS 16.2 و iPadOS 16.2 برنامه Freeform را معرفی می کنند که می تواند برای یادداشت کردن یادداشت ها، طراحی، طراحی، ایده های طوفان فکری، ایجاد تابلوهای خلق و خو و موارد دیگر استفاده شود. چندین نفر می‌توانند روی یک برد Freeform کار کنند، با تغییرات همگام‌سازی شده برای همه شرکت‌کنندگان در زمان واقعی.

برای آی‌پد، این به‌روزرسانی، پشتیبانی از نمایشگر خارجی را به ویژگی چندوظیفه‌ای Stage Manager می‌آورد و امکان استفاده همزمان از هشت برنامه را فراهم می‌کند. پشتیبانی از نمایشگر خارجی برای مدل های M1 و M2 ‌iPad موجود است.

صفحه نمایش خارجی ipados stage manager
معماری جدید اپلیکیشن Home در iOS و iPadOS 16.2 وجود دارد که اپل می‌گوید برای ارائه عملکرد سریع‌تر و مطمئن‌تر طراحی شده است، به خصوص در خانه‌هایی که لوازم جانبی خانه‌های هوشمند زیادی دارند. معماری جدید به نرم افزار بتای HomePod 16.2 نیاز دارد و باعث می شود که برنامه Home با دستگاه های به روز شده به iOS 16.2، iPadOS 16.2 یا macOS Ventura 13.1 کار نکند.

تماس‌های SOS اضطراری غیرعمدی را می‌توان در iOS 16.2 به اپل گزارش کرد و آخرین گزینه‌های بتا برای خاموش کردن اعلان‌ها و کاغذدیواری هنگام استفاده از همیشه در حالت نمایش در مدل‌های iPhone 14 Pro اضافه شده است. چندین تغییر دیگر وجود دارد که می توانید در راهنمای ویژگی های iOS 16.2 ما پیدا کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا