بررسی تخصصی

در اینجا موارد جدید در iOS 17 برای Wallet و Apple Pay آورده شده است

در ویدئویی که امروز منتشر شد، اپل چندین بهبود در اپلیکیشن Wallet و Apple Pay با iOS 17 را تشریح کرده است. به‌روزرسانی نرم‌افزار در حال حاضر در مرحله بتا است و اواخر امسال برای آیفون XS و جدیدتر برای عموم منتشر خواهد شد.

کیف پول اپل
یک بازطراحی بزرگ برای اپلیکیشن Wallet که پیش از WWDC شایعه شده بود، هرگز محقق نشد و تنها تغییرات اندکی در iOS 17 ایجاد شد.

ردیابی سفارش Apple Pay چندین پیشرفت را دریافت می کند، از جمله پشتیبانی Apple Maps، رسید برای تراکنش ها، امکان افزودن سفارش به برنامه Wallet از یک پیوست ایمیل، و دکمه جدید “Track with Apple Wallet” برای برنامه ها و وب سایت ها.

اگر کاربر سفارش Apple Pay را با زمان و مکان مشخص شده پیگیری کند، برنامه Maps اکنون آن را فعالانه از طریق Siri Suggestions پیشنهاد می کند.

پیگیری سفارش پرداخت اپل در نقشه های اپل
بازرگانان اکنون می توانند رسیدی را به عنوان یک فایل PDF یا تصویر به سفارشات Apple Pay پیوست کنند، بنابراین مشتری سابقه پرداخت را در برنامه کیف پول دارد. بازرگانان همچنین می‌توانند سفارش‌های Apple Pay را به ایمیل‌ها، مانند ایمیل تأیید سفارش، پیوست کنند. سپس مشتری می تواند روی پیوست ایمیل در برنامه Mail ضربه زده و سفارش را به برنامه Wallet اضافه کند.

ایمیل پیگیری سفارش Apple Pay
اپل همچنین یک دکمه جدید «Track with Apple Wallet» را معرفی کرده است که تاجران می توانند آن را در برنامه ها و وب سایت های آیفون خود اضافه کنند.

ردیابی با کیف پول اپل
همانطور که قبلا توسط اپل اعلام شده بود، کاربران آیفون می توانند گواهینامه رانندگی یا شناسه ذخیره شده در برنامه Wallet را در مشاغل و مکان های شرکت کننده از اواخر امسال ارائه دهند. کاربران به سادگی آیفون یا اپل واچ خود را در نزدیکی آیفون کسب و کار نگه می دارند تا سن و هویت خود را برای مواردی مانند مشروبات الکلی، اتومبیل های کرایه ای و موارد دیگر تأیید کنند.

شناسه کیف پول مشاغل خاکستری
اپل این ویژگی را Tap to Present ID در آیفون می نامد و جزئیات بیشتری را در ویدیوی خود ارائه می دهد.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا