بررسی تخصصی

سفارشات آیفون 14 پلاس اکنون به مشتریان استرالیا و نیوزلند رسیده است

در نیوزلند و استرالیا در حال حاضر جمعه، 7 اکتبر است، که به معنای روز عرضه آیفون 14 پلاس است. مشتریان استرالیا و نیوزلند به دلیل تفاوت در منطقه زمانی، همیشه اولین کسانی هستند که دستگاه های جدید را به دست می آورند و آیفون 14 پلاس جدید نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ویژگی آیفون 14 آیفون 14 پلاس در دست
آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس قبلاً در 16 سپتامبر عرضه شده بودند، اما آیفون 14 پلاس با تاخیر عرضه شد. قبل از معرفی مدل‌های آیفون 14، شایعاتی مبنی بر مشکلات تولیدی وجود داشت که باعث تاخیر در تولید دستگاه 6.7 اینچی می‌شد و این موضوع صحت داشت.

آیفون 14 پلاس با اندازه 6.7 اینچی مانند آیفون 14 پرو مکس، جایگزین نسل قبلی آیفون 13 مینی 5.4 اینچی در خط تولید شده است. دستگاه های آیفون مینی فروش خوبی نداشتند، و باعث شد اپل تصمیم بگیرد که اندازه کوچکتر را متوقف کند.

استرالیایی‌ها و نیوزلندی‌هایی که آیفون 14 پلاس را پیش‌سفارش کرده‌اند، تحویل‌های خود را دریافت خواهند کرد و به زودی تصاویر و اولین برداشت‌ها را در شبکه‌های اجتماعی، Reddit و MacRumors انجمن ها انتظار نمی رود آیفون 14 پلاس به اندازه مدل های آیفون 14 پرو محبوب باشد، زیرا اپل مجموعه ای از ویژگی های جذاب را به دستگاه های پرو اضافه کرده است که در مدل های استاندارد آیفون 14 موجود نیستند.

از آنجایی که نیوزلند فروشگاه اپل ندارد، مشتریان استرالیا اولین کسانی هستند که می توانند آیفون 14 پلاس را انتخاب کنند. سهام در استرالیا به ما ایده‌ای از آنچه می‌توانیم از فروشگاه‌های دیگر در سراسر جهان انتظار داشته باشیم، به ما می‌دهد، اما ما تقاضای زیادی برای مدل‌های آیفون 14 پلاس پیش‌بینی نمی‌کنیم.

پس از نیوزلند و استرالیا، فروش آیفون 14 پلاس در آسیا، خاورمیانه، اروپا و در نهایت آمریکای شمالی آغاز خواهد شد. با این راه‌اندازی، فصل آیفون به پایان می‌رسد و ما اکنون توجه خود را به سمت معرفی محصولات اواخر سال 2022 معطوف خواهیم کرد. ما منتظر مدل‌های جدید iPad Pro، تازه‌سازی MacBook Pro و Mac mini و یک iPad ارزان قیمت جدید هستیم.

آیا امروز یک آیفون 14 پلاس جدید دریافت کردید؟ تصاویر و اولین برداشت های خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا