بررسی تخصصی

فراموش کرده اید که آیفون 14 پلاس را پیش خرید کنید؟ وانت فروشگاه اپل امروز در اکثر مکان ها در دسترس است

آیفون 14 پلاس اپل امروز در بازارهای سراسر جهان عرضه شد، سه هفته کامل پس از عرضه سایر مدل‌های خانواده آیفون 14 و چهار هفته از آغاز پیش‌فروش آیفون 14.

سفارش‌های آنلاین تمام پیکربندی‌های آیفون 14 پلاس در وب‌سایت اپل دارای تاخیر در برآورد ارسال تا هفته آینده است، اما برای مشتریانی که فراموش کرده‌اند آیفون 14 پلاس را پیش‌سفارش کنند یا به سادگی تصمیم گرفتند منتظر بمانند، خبر خوب این است که همان روز یا روز بعد. پیکاپ گزینه ای در بسیاری از فروشگاه های اپل در سراسر جهان خواهد بود.

ویژگی آیفون 14 آیفون 14 پلاس در دست
تا زمان نگارش، فروشگاه‌های آنلاین اپل در ایالات متحده و کانادا هنوز به‌روزرسانی نشده‌اند تا در دسترس بودن پیکاپ‌ها را نشان دهند، اما کمبودی پیش‌بینی نمی‌شود و بعید است که تنوع زیادی در ایالت‌ها وجود داشته باشد. در همین حال در سراسر حوضچه، همه رنگ‌ها و پیکربندی‌های آیفون 14 پلاس برای پیکاپ اپل استور امروز در کشورهایی از جمله فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و بریتانیا در دسترس هستند.

برای سفارش محصول با وانت اپل استور، محصول را به کیف خود در Apple.com یا در اپلیکیشن اپل استور اضافه کنید، برای تسویه‌حساب اقدام کنید، گزینه «من آن را برمی‌دارم» انتخاب کنید، کد پستی یا پستی خود را وارد کنید، انتخاب کنید. یک مکان در دسترس اپل استور، تاریخ تحویل را انتخاب کنید و یک پنجره تحویل ۱۵ دقیقه‌ای را انتخاب کنید. پرداخت به صورت آنلاین انجام می شود و ممکن است هنگام تحویل گرفتن کارت شناسایی عکس دار معتبر صادر شده توسط دولت و شماره سفارش مورد نیاز باشد.

مدل‌های آیفون 14 پلاس ممکن است با موجودی کافی در مکان‌های فروشگاه اپل برای مشتریان حاضر در دسترس باشند، اما نمی‌توان در دسترس بودن آن را تضمین کرد. مشتریان متحرک ممکن است پس از ورود به فروشگاه در یک صف جداگانه با اولویت کمتر قرار بگیرند.

آیفون 14 پلاس برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که می‌خواهند آیفونی بزرگ‌تر و بدون تمام ویژگی‌های مدل‌های رده بالای اپل داشته باشند، اما طبق گزارش‌ها، تقاضای پیش‌سفارش برای مدل جدید به بالاترین حد انتظار اپل نرسیده است. آیفون 14 پلاس، مانند آیفون 14، دارای تراشه ای مشابه با آیفون 13 پرو، بهبود دوربین و سایر پیشرفت های جزئی است. منتقدان آیفون 14 را «آیفون 13 اس» نامیدند و به پیشرفت‌ها و تغییرات اندک نسبت به نسل قبلی خود اشاره کردند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا