بررسی تخصصی

رنگ‌های بنفش و آبی آیفون 14 پرو در مدل‌های ساختگی ظاهر می‌شوند

پیش از معرفی مورد انتظار خط تولید آیفون 14 در رویداد 7 سپتامبر اپل، موجی از مدل های ساختگی که از آسیا منشا می گیرند، ادعا می کنند که گزینه های رنگی انتخابی آیفون 14 پرو، از جمله رنگ های آبی و بنفش جدید را نشان می دهند.

رنگ های ساختگی آیفون 14 پرو
تصاویر مدل‌های ساختگی آیفون 14 پرو برای اولین بار در اوایل امروز در Weibo به اشتراک گذاشته شد و گزینه‌های رنگ طلایی، گرافیت و نقره‌ای مشابه سال‌های اخیر را نشان می‌دهد. دو گزینه رنگ دیگر که در تصویر نشان داده شده اند، برای خط آیفون فعلی “Pro” جدید هستند: بنفش تیره و آبی. به نظر می رسد یک تصویر جداگانه و به شدت برش خورده که اوایل امروز نیز ظاهر شد، مدل های آیفون 14 پرو را در همان طیف رنگی نشان می دهد.

weibo iphone 14 رنگ


همچنین لازم به ذکر است که نوارهای آنتن مدل های طلایی و بنفش برخلاف آیفون های سال های گذشته به دلیل سفید بودن با فریم در تضاد هستند. مشخص نیست که آیا آیتم‌های تصویر دوم مدل‌های اصلی آیفون ۱۴ پرو هستند یا مدل‌های ساده، اگرچه با توجه به حجم ساختگی‌های آیفون ۱۴ پرو که اکنون در گردش هستند، احتمال دومی بیشتر است.

اوایل سال جاری، شایعه‌ای مهم از Weibo اعلام کرد که هر دو مدل آیفون 14 و آیفون 14 پرو با رنگ جدید بنفش در دسترس خواهند بود. ادعا می‌شود که گزینه رنگ، احتمالاً برای iPhone 14 Pro، روکش منحصربه‌فردی است که رنگ را بر اساس شرایط نوری تغییر می‌دهد. با توجه به اینکه اپل آیفون 12 و آیفون 12 مینی بنفش را در آوریل سال گذشته با واکنش مثبت مشتریان و آی‌مک 24 اینچی معرفی کرد، گزینه رنگ بنفش برای آیفون 14 و آیفون 14 پرو قابل قبول به نظر می‌رسد. آی‌پد مینی نسل ششم و آی‌پد ایر نسل پنجم همگی در رنگ بنفش موجود هستند.

رنگ های ساختگی آیفون 14 پرو


مشخص نیست که رنگ بنفش منحصربه‌فرد به‌طور فعال قرار است اثر جدیدی برای تغییر بر اساس شرایط نوری داشته باشد، یا اینکه صرفاً از تکنیکی که در iPhone 13 Pro Sierra Blue وجود دارد استفاده می‌کند، که از نظر ظاهری بیشتر از سایر گزینه‌های رنگی متفاوت است. این به این دلیل است که اپل یک فرآیند تولید جدید را به طور انحصاری برای Sierra Blue اتخاذ کرده است که از «لایه‌های متعدد سرامیک فلزی در مقیاس نانومتری استفاده می‌کند تا سطحی خیره‌کننده و بادوام داشته باشد».

یک ویدیوی کوتاه از یک مدل ساختگی آیفون 14 پرو، که یک برآمدگی دوربین عقب بزرگتر و یک دوربین جلوی جابجا شده را مطابق با شایعات تاکنون در مورد دستگاه نشان می دهد، نگاه دقیق تری به رنگ بنفش تیره خیره کننده ارائه می دهد.

در حالی که گزینه رنگ بنفش که برای اولین بار امروز دیده شد قبلاً شایعه شده بود، گزینه رنگ آبی جدید است و قبلاً شایعه نشده است.

مدل‌های ساختگی معمولاً لحن دقیق گزینه‌های اپل را با سطح دقت بالایی نشان نمی‌دهند، زیرا اغلب از پلاستیک ساخته شده‌اند، اما انتخاب رنگ‌های نمایش داده می‌شود که می‌تواند یک نمای کلی از آنچه انتظار می‌رود ارائه دهد. مدل‌های ساختگی برای نمایش، نمایش و آزمایش لوازم جانبی مانند کیس استفاده می‌شوند، بنابراین تلاش می‌کنند تا یک جایگزین کلی نسبتا دقیق برای دستگاه فیزیکی واقعی ارائه کنند. به این ترتیب، منطقی است که انتظار داشته باشیم گزینه های رنگ بر اساس اطلاعات قانونی باشد.

بیشتر این اطلاعات از سوی کاربران رسانه های اجتماعی تایید نشده در چین نشات می گیرد، بسیاری از این اطلاعات هنوز باید با سطحی از شک و تردید در نظر گرفته شوند. خوانندگان می توانند تصمیم خود را در مورد اینکه اطلاعات فوق تا چه حد قابل باور است، داشته باشند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا